2737
2739
عنوان

لابیاپلاستی در ساری

1567 بازدید | 31 پست

نی نی سایتیای عزیزم 

من ساری زندگی می کنم میخوام لابیاپلاستی انجام بدم پیش دکتر قلی پور تعریفشو خیلی شنیدم میگن از دکتر قریشی خیلی بهتر عمل میکنه. البته من واسه زایمان سزارین پیششون رفتم خیلی دکتر ماهه. 

خواستم ببینم کسی پیشش لابیاپلاستی انجام داده؟ خوبه کارش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من راجع به دکتر قلی پور چیزی نشنیدم. ولی دکتر قریشی خوبه. خودم پیش دکتر حق نظر عمل کردم.

یکی از آشناهامون پیشش انجام داده بود راضی نبود. دوباره واسه ترمیم رفته بود پیش دکتر قلی پور

یکی از آشناهامون پیشش انجام داده بود راضی نبود. دوباره واسه ترمیم رفته بود پیش دکتر قلی پور

از چه نظر راضی نبودن؟

نمیدونم والا من کارم یهویی شد دیگه عمل کردم اینجا. فعلا مشکلی ندارم خداروشکر😓

2738
سلام استارتر عزیز شما پیش دکتر قلی پور عمل کردین راصی بودین.... من الان دوهفته میشه عمل کردم و حس می ...

سلام بله رفتم پیش دکتر قلی پور عمل انجام دادم خیلی هم راضی بودم خیلی خوب عمل کرد دستشون درد نکنه. یکم مراقبت های بعدش و باید رعایت کنی تا نتیجه خوبی بده. ولی کلا کارش عالیه. 

خواهرم لابیاپلاستی یش دکتر قریشی انجام داده خیلی راضیه نه دردی داشت نه اذیت شد من همراهش بودم بعد عمل بدون هیچ مشکلی اوردمش خونه و الانم بعد چند ماه هیچ مشکلی براش پیش نیومده و کاملا راضیه مطبشون تو ساری خیابون قارن - ساختمان شهریار ه اینم شماره تماس01133327137

ادرس یه سایتی هم دارن که من خودم مشاوره گرفتم جدیدا خیلی خوب بودش غیر حضوریه https://mavarateb.com/doctor/دکتر-بنفشه-قریشی

ببین من این دکتری که گفتیو نمیشناسم اصن چون خودمم پارسال میخاستم برم لابیاپلاستی کنم خیلی تحقیق کردم خیلی زیاد تعریف دکتر هدی حق نظر رو خیلی شنیدم چند تا از دوستامم رفته بودن خیلی راضی بودن 

من پارسال رفتم لابیاپلاستی کردم پیششون واقعا راضی بودم، خیلی میترسیدم ولی هیچ عوارض و مشکلی پیش نیومد واسم 

دکتر الهام قلی پور کارشون حرف نداره من خودمم برای جراحی لابیاپلاستی پیش ایشون رفتم
خیلی هم از نتیجه ش راضی بودم به هر کسی هم گفتم رفته وااقعا ازشون راضی بوده 

آدرس مطبشونم: سارى، خيابان قارن، قارن كلينيك طبقه اول 

2706