2733
2739

بچه ها یه پیج فالوم کرده بعد جالبه پیجشم بازه از آیدیشم اصلا معلوم نیست دختر یا پسر چون نوشته جانان...

بعد عکس نوشته پست میکنه معلومم هست تازه پیجشو زده

بعد من رفتم فالوئینگ و فالوراشو چک کردم ببینم این کیه اصلا

جالب اینجا دوس پسر قبلی من جز فالوراشه بعد چندتا از فالورای اونم فالو کرده

بعد من خودم عمدی اکسپت کردم ببینم این چیکار میکنه بالاخره 

خلاصه دیدم رفته از فالورای منم خیلیاشونو فالو کرده 

اصلا من موندم این کیه چرا اینطوری میکنه

از طرفی من خواستم دوس پسر قبلیم فک کنه با یکی دیگه تو رابطم الان تا دیگه کلا نیاد سمت من... چون ادم درستی نبود و من بعدا اینو فهمیدم

حالا به این پیج شک دارم

ینی ممکنه همون دوس پسر قبلیم باشه؟ اینم بگم اونقدر احمق و نادون هست که یه همچین کارای مسخره ای بکنه 

چون خیلی وقت پیشام وقتی تموم کرده بودیم یه ایدی دختر برا خودش درست کرد عکسای یه دخترسرتاپا عملی رو گذاشته بود بعد اومد پیام داد من عاشق دوس پسر قبلی تو شدم و اینا   درحالی که خودش بود 

بنظرتون خودشه؟ یا یکی دیگس که میخواد منو اذیت کنه؟

اینم بگم من هیچ اثری از پیجم تو پیج دوس پسر قبلیم نیست که این بخواد ایدی منو پیدا کنه باهاش

معلومه هرکی هس قشنگ ایدیم اینارو میدونسته  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

یه بارم خیلی وقت پیش یه نفر با پیج ناخن کار از فالورام بود بعد همین دوس پسرمم فالو کرده بود

بعد میرفته بهش پیام میداده واسش کامنت قلب میذاشته بهش گفته بوده بیا دوس شیم 

دوس پسر قبلیمم فک کرده بوده منم و دارم امتحانش میکنم

بعد خودم به طرف پیام دادم حالشو گرفتم شروع کرد کلی فحش و بد و بیراه خیلی چیزام راجب زندگی شخصیم میدونست  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر پیچیده

منم یکی فالوم کرده بهش شک دارم .اخه پیجم قفل کردم حس میکنم ینفره میخواد بفهمه من چه پستی گذاشتم . استوریم باز میکنه .فالوراش کم .پست استوری نداره .تازه زده معلومه.با یه ایدی دیگه پیام دادم اصلا محل نداد

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
چقد خزه😐😂

اخه من مطمئن نیستم که خودش باشه ها

بالا دیدی چی نوشتم؟ یه بارم یکی اینطوری باهام دشمنی کرده بود 

راجب زندگی شخصیم و خونوادمم یه چیزی رو میدونست بابتش تحقیرم کرد و توهین کرد بعدشم بلاکم کرد اخرم نفهمیدم کیه اصلا

چ سیریش وچسب

اخه شایدم اون نباشه...سیریش و اینا نیست ولی اسکل بازی دراورده قبلا این مدلی

یهو میبینی بازم یکی باهام دنبال دشمنیه

چقدر پیچیده منم یکی فالوم کرده بهش شک دارم .اخه پیجم قفل کردم حس میکنم ینفره میخواد بفهمه من چه پست ...

منو خیلیا اینطوری فالو میکنن

من چشمم ترسیده قبول نمیکنم یا اگرم قبول کنم استوریامو روش میبندم فقط پستامو میتونه ببینه

اما این چون دوس پسر سابقمو فالو داشت مشکوکه تازه من که پیج مو روش باز کردم رفتی چندتا از پسرای پیجمم فالو کرده  اخه چرا باید یکی همچین کارایی کنه

2738
منو خیلیا اینطوری فالو میکنن من چشمم ترسیده قبول نمیکنم یا اگرم قبول کنم استوریامو روش میبندم فقط پ ...

منتظر باش ببین حرکتی میزنه میاد پیوی یا نه .یا حذفش کن بلاک

منتظر باش ببین حرکتی میزنه میاد پیوی یا نه .یا حذفش کن بلاک

خودم عمدی قبول کردم که بیاد تو پیجم ببینم چ حرکتی میخواد بزنه

چون سری قبلم که با پیج دخترونه  و فیک فالوم کرده بود بعد یه هفته دایرکت داد بهم

الانم گفتم بذار اکسپت کنم اگه خودش باشه تابلو میشه و حسابی حالشو میگیرم که دیگه نیاد سراغم   اما شایدم اون نباشه  

خودم عمدی قبول کردم که بیاد تو پیجم ببینم چ حرکتی میخواد بزنه چون سری قبلم که با پیج دخترونه   ...

میشه بگی اکسپت چیه؟؟؟؟؟؟

اره دقیقا منم عمدی قبول کردم

چجورمیفهمی پیج طرف فیکه؟ 

خب از فالوراش معلوم میشه اگه کم باشه یا عکس پروفایلش شک برانگیز باشه قبول نمیکنم

ولی خیلی وقتام ممکنه پیج طرف فیک باشه با فالور زیاد

مثلا یه بار یکی چندین ماه جز فالورام بود عکس دختر پروفایل بود 1000تا فالور داشت تازه از پسرای پیجمم فالوش کرده بودن

بعد همه پستاش راجب کاشت ناخن بود

اخر سر فهمیدم جاسوسی منو میکرده باهم دشمنی داشته وقتی دستش برام رو شد بلاکم کرد و اسم پیجشو تغییر داد... هیچ وقتم نفهمیدم کیه

من جای شما بودم هیچوقت به هیچ علتی اکسپت نمیکردم  چه خودش باشه چه دوس دختر جدیدش چه هر کس دیگه ...

عزیزم سری قبلم دوس دخترش نبود که

خود احمقش عکس دختر گذاشته بود میگفت من از فلانی خوشم میاد شما هنوز دوستید یا نه؟ میخواس از زیر زبونم حرف بکشه

الانم ممکنه خودش نباشه اصلا... راستش قبول کردم تا اگه خودشه دستشو رو کنم برا همیشه بره پی کارش

2706