2737
2734
عنوان

بارداری

192 بازدید | 38 پست

خانوما من یه نظر ازتون میخوام خیلی برام مهمه،منازمایش غربالگری اول دادم احتمال سندروم داون با ریسک متوسط زدن،الان اگه شما جای من بودین ازمایش سلفری میدادین  که هیچ خطری نداره برای جنین با یه درصد احتمال خطا،یا امینو کا احتمال سقط داره،توروخدا راهنمایم کنید دارم دیونه میشم

عزیزم اطلاعی ندارم چند سالته؟

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ کدام ، درصد خطای این آزمایشها خیلی بالایه...

باور نکن حرفشونو و توکلت بخدا...

دوستم سندروم با ریسک بالا بود، گفتن برو سقط کن، اما شرعا حرامه... نگهش داشت، الان دخترش یکساله ست و ناز و باهوش

2728

الهی بحق فاطمه بچت سالمه دکترا اشتباه میکنن 😊🙏 من همش به همسرم میگم یکی دیگه بیارم انقدر که حاملگی استرس داره همون شب پشیمون میشم یاد استرساش میفتم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
هیچ کدام ، درصد خطای این آزمایشها خیلی بالایه... باور نکن حرفشونو و توکلت بخدا... دوست سندروم با ر ...

میترسم نمیتونم ریسک کنمو نگهش دارم  بدون اون ازمایشابعد هم زندگی اونو نابود کنم هم زندگی خودمو

آره با یه بار آزمایش قانع نشو یکی دیگه از خانما همین احتمال داده بودن سلفری داد همه چی عالی بود به یکی از آشناهامونم گفته بودن احتمالا فلج باشه بچت ولی الان ماشالا بزرگ شده و سالم هس و خیلیم نمکیه ان شالله مال شما هم چیزی نیست فقط یه احتمال دادن

2740
الهی بحق فاطمه بچت سالمه دکترا اشتباه میکنن 😊🙏 من همش به همسرم میگم یکی دیگه بیارم انقدر که حاملگی ...

ممنون گلم خدا خیرت بده بابت دعای قشنگت،نمیدونی چقد این روزا برام سخت میگذره

میترسم نمیتونم ریسک کنمو نگهش دارم  بدون اون ازمایشابعد هم زندگی اونو نابود کنم هم زندگی خودمو

گفتم، خیلی کارشون خطا داره. خدا میدونه چندتا بچه سالم اینطوری از بین میرن،  وآیا دوباره خدا بچه ای به شما امانت بده

اگه اعتقاد داری... از نظر اسلام حرامه و قتل محسوب میشه

عزیزم فکر میکنی برای من راحته که جون بچمو که از جون خودم برام عزیزتره با دستای خودم بگیرم،من از خدا میخوام که سالم باشه که به اونجا ها نکشه

۲۶،بین دوراهی بدی قرار گرفتم کاشکی خدا یه راهی نشونم بده،بین مرگ و زندگی بچم موندم

عزیزم انقد به بدترین قسمتش فکر نکن خدا یه راهی رو جلو پات میزاره...از اون راهها که بعدا به استرس الانت میخندی مطمئنم...توکلت به خدا 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
آره با یه بار آزمایش قانع نشو یکی دیگه از خانما همین احتمال داده بودن سلفری داد همه چی عالی بود به ی ...

بنظر شما سلفری اطمینانیه؟دوس دارم صدرصد خیالم راحت شه که با امینو میشه که اونم احتمال هس بچم سالم باشه و بادستای خودم جونشو بگیرم

گفتم، خیلی کارشون خطا داره. خدا میدونه چندتا بچه سالم اینطوری از بین میرن،  وآیا دوباره خدا بچه ...

من از خدا میخوام بچم سالم باشه ک کار ب اونجا ها نکشه،حاضرم هیچی نداشته باشم فقط بچم سالم باشه

2706