2752
2734
عنوان

مشکلات بیبی فیس بودن

9048 بازدید | 29 پست

سلام اول از همه بگم که لطفا ازم نخواین که عکسمو بذارم فقط خواستم اینجا درد و دل کنم

۲۱ سالمه ولی وقتی تو جمعی باشم که کسی منو نشناسه ازم میپرسن کلاس چندمی و فکر میکنن که دبیرستانیم و متاسفانه چون خیلی ها ظاهر بینن قبل از اینکه سنمو بگم کمتر از سنم باهام رفتار میکنن و متوجه شدم دلیل اصلی اینکه خواستگار ندارم به همین علته

میخواستم ببینم کسی اینجا شرایط مشابه منو داره و با این موضوع چطوری کنار میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایی سنی نداری.بی بی فیس واسه سنهای بالاتر کاربرد داره.شایدم من پیر شدم این سنها رو‌ خیلی بچه میبینم

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
2731

یادش بخیر منم دبیرستان بودم فکرمیکردم راهنماییم ایم کتابامو معلمامو میپرسیدن 😕 دبیرستانم تموم شد میگفتن عمو شماچایی میخوری شما سلام کردی شما فلان کردی 😑 هرجامیرفتم  از مامانم خانوما میپرسیدن دخترت چندسالشه مدرسش تموم نشد؟ازدواجم کردم همینه 😂ولی راضیم بهترازاینه ک از سنت بالاتربزنی وپیرنشون بدی بعده ها حساس نشو سنت بزه بالاتر میگی خداروشکر ک جوون میزنم 

منم دقیقا عین تو بودم و هستم...تو 22 سالگی رفتم آموزشگاه زبان که آگهی جذب مدرس زده بودن برای تست تدریس...منشی بهم گفت کلاس چندمی؟!!😧 سنم رو گفتم باورش نشد...گفت برید اگه خواستیم تماس میگیریم😨 فکر کن به جای مدیر یه منشی منو رد کرد😨😧 از این مشکلات زیاد داشتم...تو اجتماع زیاد جدی نمیگیرن آدمو...هرچند خیلی ها میگن بیبی فیس بودن خوبه ولی اصلا هم خوب نیست...یه جاهایی موقعیتهای خوب رو از دست میدی مخصوصا تو کار

خدایی سنی نداری.بی بی فیس واسه سنهای بالاتر کاربرد داره.شایدم من پیر شدم این سنها رو‌ خیلی بچه میبین ...

متوجه منظورتون از اینکه گفتین بیبی فیس برای سنای بالاتر کاربرد داره نشدم!!

بیبی فیس ربطی به سن نداره یعنی تو هر سنی باشی قیاقت بچگونه تر از سنت میزنه

متوجه منظورتون از اینکه گفتین بیبی فیس برای سنای بالاتر کاربرد داره نشدم!! بیبی فیس ربطی به سن ندار ...

میخوام بگم خب بیست و دو با رده سنی هیفده هیجده هم نسلن

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
میخوام بگم خب بیست و دو با رده سنی هیفده هیجده هم نسلن

عزیزم یه دختر بیست و دو ساله با هفده ساله طرز فکرش خیلی متفاوته و پخته تره بقیه رو نمیدونم ولی خودم که اینطوریم از بیست سالگی عقایدم و طرز فکرم تغییر کرد

و اینکه شما فرض کن بیست و یک بیست و دو سالته و یه خانم دانشجویی ولی به خاطر چهرت بعضیا فکر میکنن بچه مدرسه ای هستی و اونطور که باید روت حساب نمیکنن خیلی برام آزار دهندس

دقیقا مشکل اصلی منم همینه

لباسایی بپوش که مناسب سنت باشن و فانتزی و زیاد رنگی رنگی نباشن....یکم سعی کن چاقتر بشی خیلی تاثیر داره...کفش پاشنه بلند بپوش اگه میتونی..

من همیشه میگم از بیبی فیس بودن هییییییچ خیری ندیدممممم که فقط ضرر دیدم و هرکی اومد مثل بچه باهام رفتار کرد...و من از کار و زندگی عقب افتادم فقط

ولی دخترا یچیزی بهتون بگم.اصن چیزی ک متوجهش هستیم همه اینه ک حالا بیبی فیس بودن هیچی ولی توجه کردین دهه هشتادیا از ما دهه هفتادیا هم چهرشون هم جسشون بزرگ تر میزنه بخدا من ۲۲ سالمه خواهرم عید ۱۸ سالش میشه همه فکر میکنن اون خواهر بزرگس....

2706