2752
2739
عنوان

سایت "با سلام"

181 بازدید | 31 پست

سلااااااام

شب بخیییییر

بچه هاااا کسی تو باسلام غرفه داره؟

یا اطلاعاتی راجع بهش دارین؟؟؟

راجع بهش سواااال دارم و پشتیبانی اش هم هوشمنده🙁

چجوری سوالامو بپرسم اخههه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام من سیامک انصاری هستم 

میدونی غیرت چیه؟     غیرت حجاب و این چرتو پرتا نیست.   غیرت حساسیت و اعصبانیت بی جا نیست . غیرت یعنی نزاری اشکش دربیاد.   غیرت یعنی با کسی غیر خودت درو دل نکنه.    غیرت یعنی نزاری دلتنگت بشه(:.  نزاری دلش بشکنه غیرت یعنی به کسی غیر از خودت فکر نکنه یعنی به کسی غیر از خودت نیاز نداشته باشه   به این میگن غیرت عزیزم. غیرت این نیست که بگن روسریتو بکش جلو... غیرت این نیست که بگن با جنس مخالف حرف نزن.. غیرت یعنی نزاره هیچوقت تنها باشی.. درکت کنه بهت اومید بده... غیرت یعنی این:)         هی منو ریپلای کن بگو وای چه امضای باحالی داری تا یکی بیاد ببینه وقتی اومد ببینه بفهمه ایسگاش کردیم😂
غرفه چی ببین مطمئنه؟؟؟بقیه غرفه ها رو میگما  بخوام مرجوع کنم میشه؟ میخوام چادر بخرم

لباس راحتی

اینکه معتبره اون فروشنده یا نه رو نمیدونم. فقط میدونم تا شما به عنوان خریدار رضایت از محصول نزنی پول واریز نمیشه به حساب فروشنده. مرجوعم باید از خود غرفه دار بپرسی

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
من تازگیا غرفه زدم سوالت چیه؟

عهههه چه خوب خداروشکککر هستی شما😊🌹

ببین نوشته که بعد از سفارش مشتری منِ غرفه دار باید بارکد پستی رو برای پشتیبانی بفرستم 

خب من کارم به این صورته که  ارسال با من نیست با خود تولید کننده است و انقدر سرشون شلوغه که همچین کاری نمیکنن که دونه دونه بارکد بدن 

حالا چاره چیه؟؟

عهههه چه خوب خداروشکککر هستی شما😊🌹 ببین نوشته که بعد از سفارش مشتری منِ غرفه دار باید بارکد پستی ...

ببین اصلا مشکل با سلام همینه. من و شما که یه جوری واسطه فروشیم خیلی کارمون سخته چون از موجودی کارها مطمئن نیستیم نمیدونم وزن بسته ابعاد بسته اینها خیلی مزخرفه که باید حتما وارد کنی.

همین بارکد هم که میگی یه مشکل دیگه است. کی برات غرفه رو راه انداخته از اون بپرس

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
غرفه چی ببین مطمئنه؟؟؟بقیه غرفه ها رو میگما  بخوام مرجوع کنم میشه؟ میخوام چادر بخرم

راضی هستی؟؟؟

چقدر وقت میزاری در روز براش؟؟

فضا سایت و غرفه ها خیلی پیچیده و پراکنده اس به نظرم😬شما باهاش اوکی ای؟؟