2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه قالیشویی غیر مجاز داریم.؟؟

بله داریم سری قبلی فرش ما رو اوردن از توش شن ریزه و سنگ اندازه گردو دراومد حتی تا نصفه باز کردخ بودیم دیدم خاک بلند میشه ازش زنگ زدیم اومدن دوباره بردن افتضاح بود

2740

سلاممم

دنبال قالیشویی خوب می گردی

نمی دونی فرش هات کجا بدی بشورن

فرش دستبافت لک شده اب افتاده خیس شده رنگ داده

فرش و با زغال سوزوندی

فرش هات ریشه ندارن شیرازش خراب شده

فرشت پاره شده بید زده

فرش اریشم داری موندی برا شستشو چیکار کنی

قالیشویی های زیر تمامی این خدمات و با نازلترین قیمت انجام می دن اونم با ضمانت نامه کتبی

قالیشویی پسران اوغلی یا شربت اوغلی عالیه هم قدیمی هستن هم کارخونه مال خودشونه این دو تا رو من و مامانم فرش دادیم عالی بود

قالیشویی شربت اوغلی  

رو اسمشون کلیک کن وارد سایتشون میشی شمارشونم برات میزارم امتحان کن سراسر تهران شعب دارن

قالیشویی پسران اوغلی   شرق تهران 77313525  شمال تهران  22878550   غرب تهران 44440292

شماره کارخانه 55427359 شرق تهران 77510323  77510324   شمال تهران 22878663  غرب تهران  44860441

قالیشویی پروانه و قالیشویی نگین اوغلی ام تعریفشون و شنیدم خواهر شوهرم مشتری چند ساله پروانه هست خیلی تعریف کرده جاریممم که فقط میگه نگین اوغلی

به توصیه یکی از اقوام  چند ساله فرشامو میدم   قالیشویی زعفرانیه 

کارشون خیلی خوبه فرشا خیییییلی تمیز میشه 🥰 و آسیبی نمیبینه 

تلفن تماس هاشونم میزارم اگه کسی نیاز داشت ۲۲۶۰۵۰۳۷ 

۴۴۰۲۳۴۷۱

قالیشویی فرمانیه خوبه من خودم چون با توجه به کامنت ها سراغ این قالیشویی رفتم گفتم حتما کامنت بگذارم، به نظرم بسیار منظم و حرفه ای بودند و درخواست پول اضافی هم نکردند. کیفیت هم راضی کننده است. قطعا بازهم از خدمات اینجا استفاده میکنم موفق باشیدقالیشویی فرمانیه 

(۷۷۳۶۳۷۶۲)(۲۲۴۶۲۴۰۰)