2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی میتونه در خصوص این عمل راهنماییم کنه 

هیدرونفروز شدید داره کلیه چپش

و عملکردش تو ی اسکن 13درصد نشون داده و تو یکی دیگه dmsa درصد41

نمیدونم انتخاب عمل باز درسته؟! 

این عمل نظر دکتر اتوکش و دکتر دلیرانی هست و جراح هم که دکتر اتوکش باهاش مشورت کرده اونم نظرش عمله. جراحه خانم ‌شریفی اقدسه

خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه دریغ نکنه 

نمیدونم بازم ببرم پیش جراح دیگه یا نه 

2731
سلام عزیزم دختر منم هفت ماه ونیمشه،هیدرونفروز شدید یک طرفه داره،دکتر ش دکتر امیر حسن محبوبیه،یه مشو ...

سلام عزیزم
میشه بگی که نظرشون نسبت به دختر شما چی بوده؟ و الان دخترتون چند وقتشه؟
پسرم قطر قدامی خلفی لگنچه کلیه چپش تو 6روزگیش 32 بوده و تو 7ماهگی 25 شده وضخامت پارانشیمال کلیه ش تو 6 روزگی 2نیم بوده که تو 7ماهگی شده 4
و هم تو سونو و هم اسکن هسته اس گفتن که اتساع واضحی وجود نداره.
و توی ی اسکن هسته ایش ک دوماهش بود گفته که کارکرد کلیه چپ 13درصد و راست86درصد
ولی تو اسکن هسته ایdmsa  که تو 7ماهگی بود گفته که کلیه چپ41درصد و راست 58درصد کارکرد داره.
دکتر دلیرانی که گفته این اسکن آخری نوعش با قبلی فرق داره و این مهمه.
حالا شما میشه محبت کنی و بگی که قطر قدامی خلفی لگنچه کلیه و ضخامت پارانشیمال کلیه و کارکرد کلیه بچتون چقدره؟  

سلام عزیزم میشه بگی که نظرشون نسبت به دختر شما چی بوده؟ و الان دخترتون چند وقتشه؟ پسرم قطر قدامی خلف ...

سلام عزیزمدر زمان جنینی آخرین بار بیست یک بود و در دوماهگی بیست و چهار ماهگی شد ۱۳،شش ماهگی دوباره رفت بالا و شد ۱۵،ضخامت پارانشیم سه،کارکرو کلیه هم فکر میکنم ۴۷،۵۳ بود،ضخامت پارانشیمش خیلی کمه،والا دو ماه یکبار سونو میشه و اگه قطر لگنچه بیشتر باشه باید دوباره اسکن هسته ای رو انجام بدیم،

سلام عزیزمدر زمان جنینی آخرین بار بیست یک بود و در دوماهگی بیست و چهار ماهگی شد ۱۳،شش ماهگی دوباره ر ...

گلم الهی خیر ببینی که اینقدر زود جوابمو دادی

ی سوالی نظر دکتر محبوبی اینه که فعلا عمل نشه؟ اینکه هر دوماه یبار سونو بشه ضرر نداره؟ 

خیلی دلم نه جیگرم آتیش میگیره وقتی این طفل معصوم ها زیر این دستگاه ها میرن. انشاالله خدا کمک کنه به حق صاحب الزمان علیه السلام همه این کوچولوها سالم سالم بشن و سرباز خود آقا باشن. 

2738
گلم الهی خیر ببینی که اینقدر زود جوابمو دادی ی سوالی نظر دکتر محبوبی اینه که فعلا عمل نشه؟ اینکه هر ...

خواهش میکنم عزیزم،والا دکتر میگه لب مرز عمله،ولی فعلا تا زمانی که قطر لگنچه بیشتر نشه میشه عمل نکرد چون ریسک عمل هم بالاس و حتی ممکنه تنگ تر بشه حالب

فعلا باید پیگیر باشیم

اره واقعا 

انشااله که همه بچه ها سلامت باشن بچه های ما هم جز اونا

گلم الهی خیر ببینی که اینقدر زود جوابمو دادی ی سوالی نظر دکتر محبوبی اینه که فعلا عمل نشه؟ اینکه هر ...

من بیشتر نگران اون انتی بیوتیکی هستم که هر شب باید بخورن

شما هم میدین؟چقدر میدین؟چه انتی بیوتیکی میدین؟

خواهش میکنم عزیزم،والا دکتر میگه لب مرز عمله،ولی فعلا تا زمانی که قطر لگنچه بیشتر نشه میشه عمل نکرد ...

انشاالله که بزودی زود شفای کامل نصیب فرزندتون بشه که دیگه نیازی به این همه دغدغه نداشته باشین. 

من بیشتر نگران اون انتی بیوتیکی هستم که هر شب باید بخورن شما هم میدین؟چقدر میدین؟چه انتی بیوتیکی می ...

اوایل سفالکسین 125میدادیم ولی تقریبا از دو ماهگی به بعد آموکسی سیلین 125 دو ونیم سی سی. 

از نگرانی که دیگه نگم براتون. فکر کنید منی که کلی مقید به طب سنتی بودم و اسیدفولیک و آهن و... تو بارداری و قبلش نخوردم واقعا دادن این داروها و بردن سونو ها و اسکن ها دیگه واقعا برام مث ی کابوس بودن. 

انشاالله نظر اهلبیت به همه بچه شیعه ها و بچه محباشون باشه، بچه های ما هم روشون. 

انشاالله که بزودی زود شفای کامل نصیب فرزندتون بشه که دیگه نیازی به این همه دغدغه نداشته باشین. 

سلام‌عزیزم ،شما کار کوچولوتونو به کجا رسوندین؟

سونو‌دختر من این سری نشون داد که قطر لگنچه رسیده به ۲۲و‌دکتر دوباره اسکن هسته ای نوشتن که انجام بدیم که اگه اونم خدای نکرده بد بود دخترم عمل بشه

2706