2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی

203 بازدید | 28 پست

تو هفته ی چهلم،وزن بچم هفته ی پیش سه و ۶۰۰بود،معاینه شدم لگنم معمولیه،تحریک کرد و کپسول کرچک و مغربی می خورم چند روزه ولی هنوز درد ندارم.

منتظر بمونم یا برم سزارین؟وزنش بره بالا طبیعی سخت نمیشه برام؟

خیلی دو دل شدم و نمی تونم تصمیم بگیرم و از طرفی هر روز که می گذره ترسم بیشتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه طبیعی خیلی راحت تره مطمینی بعدش دیگه درد نداری من پسرم۳۴۰۰بود چهار تا بخیه خوردم فقط

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
2731
بری زایشگاه امپول فشار میزنن

دردش شرو میشه خودش اونجوری بهتره

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده

تحت نظر پزشک هستی ؟

اگر بخواد سزارین با برنامه قبلی باشه فکر نکنم تا ۴۰ صبر کنن

مگه به عنوان طبیعی باشه و بعد بشه سزارین اورژانسی که اون هم شرایط خودشو داره 

ولی حتما پیگیری کنی چون توی هفته ۴۰ هستی 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2738
دختر من ۳۴۰۰ بود زایمانم خوب بود فقط پیاده روی زیاد بکن

تا هفته پیش مدام ورزش و پیاده روی داشتم.

چند وقته پهلوی چپم وحشتناک درد می گیره جوری که فکر کردم درد زایمانه.بچه قلمبه میشه اونور و دنده هامن که درد می گیرن انگار دارن پودر میشن.نمی تونم حرکت کنم اصلا تا خوب میشم شروع می کنم راه رفتن باز می گیره

عزیزم من دخترمو آخرین سونو گفتن 4 کیلو وحشت کرده بودم گفتم وای چجوری دنیا بیارمش ولی 41 هفته البته اونم مثل شما با معاینه تحریکی دنیا اومد و 3400 کیلو و خوب بود..خواستم بگم آخرین سونوی دم زایمان شدیدا خطای وزن داره...ولی مرتب برو معاینه چون پسرم که 3800 بود خیلی اذیت شده بودم.البته پسرم زایمان اولم بود و کلا سخت..

2706