2737
2739
عنوان

دلم شکسته

99 بازدید | 10 پست

دو روز قبل از اینکه کات کنه بمن گفت دوستم داره ، گفت هر جور شده میخواد منو تو زندگیش نگه داره و باهام ازدواج کنه ، یکسال نامزد بودیم ولی سر ی بحث کوچیک ماجراهای چن ماه پیشو کشوند جلو و بلاکم کرد و رفت ، هر چی از خط دیگه التماس کردم جوابمو نداد و بلاک کرد ، جواب تماس خانوادمم نداد . دلم اندازه ی دنیا شکست 😭😭😭 نمیگم مقصر نبودم ولی خودش هم خیلی جاها مقصر بود ولی میتونست بمونه و ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بی خیال بابا التماس نکن‌.هیچ وقت خودتو کوچیک نکن بعد از یک مدت به کاری که کردی میخندی جدی میگم 

افسردگی گرفتم ، زندگیم شده گریه ، ولی اون عین خیالش نیست

میشع بپرسم سر چی؟

بخاطر خواهرش ، خواهرش زن خوبی نبود  ، اهل کلک بازی و دروغ و تیغیدن بود و خودش از من خواست با اونا در ارتباط نباشم منم در ارتباط نبودم ، چن بار ک بحثمون شد ، آخرین بار بمن گفت لیاقتمو نداری منم گفتم لیاقتتو یکی مثل خواهرت داره ک اهل فریب و دروغه ، اونم بدش اومد و ...

2738
اره نامزد بودیم ولی بلاک کرد ،خانوادمم وقتی تماس گرفتن  بلاک کرد

به خدا اشتباه میکنی .بعد یک مدت عادی میشه خودتو سز گرم کن نقاشی رنگ‌ آمیزی بافت مو و... انجام بده رمان بخون هرکاری کن که کمتر بهش فکر کنی بعد از یک مدت خیلی کم رنگ میشه 

به خدا اشتباه میکنی .بعد یک مدت عادی میشه خودتو سز گرم کن نقاشی رنگ‌ آمیزی بافت مو و... انجام بده رم ...

اصلا حال روحیم خوب نیست ، شدم مثل مرده متحرک ک زندگی برام بی مفهوم شده ولی اون عین خیالش نیست ۰😭😭😭