2733
2734

دخترم دو سه روزه ميگفت مامان قلبم درد ميگيره دست ديشب كنجكاو شدم ببينم چيه دست زدم زير پوست سينه اش يه چيزي مثل يه غده ريز هست كه حركتم ميكنه نميدونم نشانه هاي بلوغه كه در سينه چپش اومده يا چيز ديگه اي امروز البته ميبرمش دكتر اما ديشب تا صبح نخوابيدم از استرس اين چيه خطرناكه فقط در يك سينه هست كسي تجربه مشابه داره ( البته دقيقا هم چند روزيه هي خودشو با دستمال پاك ميكرد ميگفت خيس ميشم ) 

آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما اين تجربه رو داريد ميشه يكم توضيح بديد خيلي نگرانم ميترسم قلبش باشه

من خودمم نه سالم بود اینطور شدم

انگار یه چیز گرده درسته؟؟وقتی هم دست بزنی بهش درد میگیره

اگه این باشه بلوغه

اگر نه که ببرش دکتر ایشالا چیز بدی نیست

"𝐃𝐈𝐍𝐎𝐎𝐒𝐇"  "فکر نکن تو بردی! نه؛ من به خودم باختم"  https://harfeto.timefriend.net/17018025501388  
من خودمم نه سالم بود اینطور شدم انگار یه چیز گرده درسته؟؟وقتی هم دست بزنی بهش درد میگیره اگه این ب ...

دقيقا همين طوره يه چيز گرد كه حركت ميكنه دست زدم درد گرفت امروز حتما ميبرم دكتر 

يعني اينقدر تعجب داره 

خب ببین گلم من مجردم از این چیزا سر در نمیارم

فقط تو که تعریف کردی یه ذره ترسیدم تعجب نکردم

ولی امیدت به خدا باشع ،،چون بچست احتمالا یا حساسیته یا مال بلوغه

دکتر میبریش مشخص میشه😊

2740
خب ببین گلم من مجردم از این چیزا سر در نمیارم فقط تو که تعریف کردی یه ذره ترسیدم تعجب نکردم ولی ام ...

دكتر كه ميبرم حتما خودم از بلوغم چيزي يادم نيست گفتم مطرح كنم شايد كسي تجربه مشترك داشته باشه تا زمان دكتر يه كم آروم شم 

ب نظرت زود نیس دختر از ۸ سالگی س ینه هاش رشد کنه؟

نميزونم والا اما تو سايتها خوندم كه نشانه هاشه چهار پنج سال بعد بروز ميكنه بلوغ 

2706