2733
2739
عنوان

انتخاب اسم دختر(کمککککککککم کنید)

| مشاهده متن کامل بحث + 206182 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من تازه ثبت نام کردم من هفته 21 باردارم نینیم دختر منم نمی دونم اسمشو چی بزارم اگه میشه چند تا ...

سروناز   سحر  سروین   رستا    آوا    مهراوه    ملیکا   نیلوفر    نیلو     ملورین    بهار    بارانا    باران     مهرناز   

2731

سلام عزیزم 

خدا خودت و کوچولوت و حفظ کنه 

به نظر من نیتت و توی اسم گزاری بیشتر خدایی کن

اون بهار که خودت دوست داشتی قشنگه 

یه فاطمه بهش اضافه کن بشه ❤ فاطمه بهار ❤

ان شاء الله بتونیم دختران خوب و پاکی و تربیت کنیم 

وظیفه ی یک مادر توی این جامعه سنگینه 

و اسم روی شخصیت یک فرد خیلی تاثیر گزاره 

زهرا طاهری:🌸نام رقیه برای فرزندان🌸این نام زیبا به معنی دعا میباشدکه نام یکی از دختران اميرالمؤمنين علي (عليه‏السلام) میباشد که به با مسلم بن عقیل ازدواج کردو نام دختر امام حسین (علیه السلام) میباشدبا نام گزاری این اسم زیبا بر روی فرزندانمان یاد ائمه و واقعه عاشورا را در دلها زنده نگه داریم و ان شاء الله دخترانی صالح و فاطمی تربیت کنیم🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 صهیونیسم جهانی همه ی تلاش خود را برای از بین بردن ترویج این اسامی در بین شیعیان خواهد کرد   فریب حیله دشمن را نخوریم ترویج این نام زیبا تبلیغ فرهنگ عاشوراست و این چیزی است که دشمنان شیعیان، از آن میترسند مروج این نام زیبا در جامعه باشیم🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺ترکیبات این اسم زیبا رقیه فاطمه 💐نازنین رقیه 🌻رقیه حلماء  🌸رقیه بهار    🌹

پیشنهاد من نام رقیه است 

شاید براتون عجیب باشه ولی من عاشق این اسم هستم 

و به دلیل ارادتی که به خانم رقیه سلام الله علیها دارم 

نیت کردم اگه خدا بهم یه دختر بده اسمش و رقیه بزارم 

این نام زیبا به معنی دعا میباشدکه نام یکی از دختران اميرالمؤمنين علي (عليه‏السلام) میباشد که به با مسلم بن عقیل ازدواج کردو نام دختر امام حسین (علیه السلام) میباشدبا نام گزاری این اسم زیبا بر روی فرزندانمان یاد ائمه و واقعه عاشورا را در دلها زنده نگه داریم و ان شاء الله دخترانی صالح و فاطمی تربیت کنیم🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 صهیونیسم جهانی همه ی تلاش خود را برای از بین بردن ترویج این اسامی در بین شیعیان خواهد کرد   فریب حیله دشمن را نخوریم ترویج این نام زیبا تبلیغ فرهنگ عاشوراست و این چیزی است که دشمنان شیعیان، از آن میترسند مروج این نام زیبا در جامعه باشیم🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺ترکیبات این اسم زیبا رقیه فاطمه 💐نازنین رقیه 🌻رقیه حلماء  🌸رقیه بهار    🌹

2740

سپیتا یعنی پاک 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
2706