2733
2739
عنوان

بیماران دو قطبی ، وسواس ، اختلال مرزی ، ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3997 بازدید | 96 پست
چطور میتونم به شما پیام بدم من تازه وارد سایت شدم بلد نیستم و میخام تو گروهتون عضوبشم من هم دوقطبی ا ...

عزیزم درخواست دوستیتو قبول کردم تو خصوصی برات شماره میزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سیتارا جان من تمام تاپیک بیماران اعصاب شما رو خوندم و به خاطر شما عضو شدم که پیام بدم بتون. چون خیلییییییی تنهام میخواستم ببینم کسایی که مثه منن چی میگن چکار میکنن دیدم آخرای تاپیک یه گروه واتساپ تشکیل دادی خواهش می کنم منم عضو کن

2731
2738

سلام

غسل جمعه و علوم غریبه

غسل جمعه چنان در علوم روحانی و علوم غریبه کار برد دارد که هرچیزی چنین کاربردی ندارد

غسل جمعه چنان روحانیت شخص را بالا میبرد که هر چله ای و هر ذکری چنین توانایی را ندارد(بشرطی که با اکراه نباشد)

بعید است کسی که بعد از غسل جمعه (مباشر) قلمی بزند که در امور روزی و رزق و رفع حوائج و مهر ومحبت و هر امور حلال جمالی و نورانی باشد و ان امر اجابت نشود! بشرط رعایت قوانین این علم و داشتن نسخه صحیح.

بعید است غسل جمعه در امور پاکسازی چاکراها و باز کردن مراکز انرژی بدن و رفع و پاکسازی بدن از هر نوع عین سحر مس تاثیر نداشته باشد

بعید است بیماران سوداوی و متوهم و وسواسی و (((دوقطبی)))و اشخاص غمگین و دارای افسردگی و حتی معتاد به خود ارضایی و یا مواد مخدر بعد چنین غسلی احساس شادابی نشاط و رفع کسالت نکنند

این غسل عجیب برکاتی را نزول در جسم و جان فرد میکند و کمک به راندن بیماری های ماورائی و جسمی میکند

اگر طبیب باشد دستانش شفا و اگر انرژی درمان باشد دستان و بدنش سرشار از انرژی نورانی و اگر دعانویس الهی باشد قلم و دستانش گیرا و اگر راقی باشد دستان و نفسش گیرا و حق و اگر چله نشین یا ذاکر باشد اذکارش در اوج تاثیر نمایان خواهد شد.

✨بهتر ان است که در چشمه یا در رود خانه غسل کرده و اگر میسر نبود در هرکجا و با اب پاک غسل کند و این پاکسازی هفتگیی است که پیامبر ان را سفارش کرده و باید فهمید که چرا پیامبر این اندازه به این عمل سفارش کرده است

اشخاصی که روحانیتی ضعیف دارند و قلم و نفس انان گیرا نیست بجای انجام دستورات بی ثمر از دستور قوی ( عقل کل و کل عقل یعنی رسول خدا (ص) و اهلبیت (ص)پیروی کنند.

نکات در امور غسل جمعه غسل های مستحبی  نماز توبه و مستحبی و مسواک و عطر و بخور و گلاب و  روغن مالی و استنشاق و وضو... بسیار است که ما خلاصه ای از غسل جمعه را بیان کردیم.

2706