2752
2734
عنوان

چقدر احتمال داره دختری که میگه دوست دارم دروغ باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 91 پست

یه دختر اگه دوستت داشته باشه نمیزاره ب دوس داشتنش شک کنی

حالا چندسالتونه جفتتون؟

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی به دخترو پسر نداره الان هردو میتونن هم راست بگن هم دروغ فقط در مرور زمان برای مشکلات و نارحتی های که براشون پیش میاد ثابت میشه اگه به زبون باشه من الان صدبار مینویسم دوست دارممم تا من تورو نشناسمو باهات درارتباط نباشم‌ تا برات ثابت بشه پس هیچ تضمینی در اون وجود نداره

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
2731

بستگی به ادمش داره 

من هیچ وقت دروغ نمی گم 

ولی چند تا از اشنا هام رو دیدم که بدون علاقه به شخص مقابل دروغ گفتن

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!

اونی که عاشق بشه راستش و میگه چرا باید دروغ بگه

من خودم عاشق یکی شدم روم نمیشه بهش بگم حتی دیگه چطوری بش دروغ بگم:)

چادرم امانت مادریست که پهلویش را میان درودیوار شکستند...
من خودم ب شخصه تا کسی رو دوست نداشته باشم ب زبون نمیارم از بقیه خبر ندارم

منم همینطور هستم

اما مثلا همکار مردم گوشی رو برداشت با یه بخشی کار داشت اولین چیزی چه گفت این بود سلام خوبی عزیزم طرف هم یه زن بود

برا تعداد زیادی عزیزم و دوستت دارم جزئی از احوالپرسیه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم