2733
2739
عنوان

کسی هست شوهرش به ریشاش برسه؟

1620 بازدید | 20 پست

بچه ها اگه محصول مراقبتی میشناسین ک برای ریش خوبه مخصوصا ریشایی ک یکم بلند میشه فر میخوره بهم بگید قیمتشم بگید

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا😐

کمپین ن ب شوهر  

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

شوهر من ریششاشو سرم مو میزنه و چون بلنده سشوار میکنه .روغن بادوم هم گاهی میزنه ولی کلا خیلی نمیرسه چون خودش ریشاش خوبه.کسی ک میخاد بلند نگه داره باید مرتب بهشون برسه 

شوهر من ریششاشو سرم مو میزنه و چون بلنده سشوار میکنه .روغن بادوم هم گاهی میزنه ولی کلا خیلی نمیرسه چ ...

سرم میزنه برای نرمیش یا تقویت؟میخام بدونم خشکیشو از بین میبره؟

2740
بزن دی جی کلا محصولاته مراقبتی مو میاره  ریشارو معمولا برا رسیدگی بهش تمیز میکنن و یک سان میکن ...

هرچی زدم میگه ناموجود😐میخام یه چیزی باشه ک نرم کنه و خشکیشو از بین ببره چون زود فر میخوره

سرم میزنه برای نرمیش یا تقویت؟میخام بدونم خشکیشو از بین میبره؟

برا نرمی برا تقویت روغن بادوم وکرچک خیلی خوبه و چون ریشاش پرپشته وبلند کمتر کرچک میزنه چون کرچک پرپشت میکنه .الان پرسیدم میگه اگ خود ریشش خوبه همون بادوم بزنه خوبه اگ دوس داره بلند وپرپشت باشه کرچک بزنه .اتفاقا من اگ ی دونه از ریشاش کم بشه میکشمش دوس دارم ولی بعضیا نه .سشوارم میگه بعد حمام فرهاشو کامل میگیره 

برا نرمی برا تقویت روغن بادوم وکرچک خیلی خوبه و چون ریشاش پرپشته وبلند کمتر کرچک میزنه چون کرچک پرپش ...

دستت درد نکنه عزیز دلم 

هرچی زدم میگه ناموجود😐میخام یه چیزی باشه ک نرم کنه و خشکیشو از بین ببره چون زود فر میخوره

برا نرمی سرم مو .برا خشکیش روغن کرچک یا بادوم برا فر از حموم میاد سشوار کنه شوهرم میگه بعد چند مدت فرهاش کامل میره

این برا نرمی  https://www.digikala.com/product/dkp-578765/کرم-نرم-کننده-ریش-مدل-پرشیا-بیرد-کل ...

مرسی عزیزم 

اینم ناموجوده اگ بود همینجا سفارش میدادم😢

2706