2733
2734
عنوان

حس ششمی تمام شد نوبت بلاگرها شد

131 بازدید | 13 پست

😑😑میریم که هر روز شاهد تاپیک های بلاگری بشیم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

تاپیک سوالای درسی  

البت من دیگ نمیپرسم

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا که تاپیک جنگ افتاد رو دور مد    

اون خیلی وقت بود. دو روزه تاپیک های بلاگراا رو مییینم 😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
تاپیک سوالای درسی     البت من دیگ نمیپرسم

حداقل این تاپیک ها یه بار علمی داره یه چیزی یاد میگیریم

اما خنده دار اینجاست ته اونهایی که دنبال بلاگری هستن میخوان از پله ی اول یهو بپرن پله ی آخر و پول پارو کنن

@دخی_شیطوون   جانا مصاحبه ساعت چنده؟

عشقم بخدا دم اخری خورد تو ذوقم  

اناتا گفت میخواد لغو بزنه

حالا از نفر بعدی که قرار بود مصاحبه کنیم ازش پرسیدم هنوز جواب نداده که ببینم امروز میاد به جاش از اون مصاحبه کنیم یا نمیاد

احتمالا ساعتای 4:30--5 بزنم اگه قرار شد نفر دوم بیاد  

خیالت راحت تگت میکنم  

احتمالا هستش

"𝐃𝐈𝐍𝐎𝐎𝐒𝐇"  "فکر نکن تو بردی! نه؛ من به خودم باختم"  https://harfeto.timefriend.net/17018025501388  
2738