2733
2734
عنوان

همسایه پررو

| مشاهده متن کامل بحث + 2045 بازدید | 46 پست
باورت نمیشه زن همسایمون شوهرمودیده بهش گفته جاروبرقیتونو بدین روزمین شکر ریخته ،🙄جارو برقیشون هم تو ...

چ پررو اینم همینجوره ترازو چیه دنبالش میاد میبرش میگ میخام شوهرمو وزن کنم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ پررو اینم همینجوره ترازو چیه دنبالش میاد میبرش میگ میخام شوهرمو وزن کنم😐

وای دخترهمسایمون همش میومداتوموی منومیگرفت دوروزم خبری نمیشداخرخودم پیام میدادم بهش بیار.بعدشم ریدتوش تازشورفتم گرفتم .بعضی هادیگه شورشونودراوردن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728
من اصلا تحویلش نمبکرفتم جدیدا بهم نزدبک شده 

فاصله بگیربگوشوهرم دوس نداره باهمسایه صمیمی بشم رک بگو

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
چطور میتونن بچه بسپارن به همسایه

چی‌بگم والا من اوایل بارداری چندباری نگهش داشتم یکسالشه بچه الان شده یکسال و نیم واقعا سختمه الان مخصوصا ک بشدت فوضول هست و پسرم ازش خیلی بدش میاد میترسم بلایی سرش بیاد مستقیم بهش گفتم دفعه اخر مسولیت بچه ات سخته واسم خودمم دیگه نمیتونم شرایطم‌سخته‌نزدیک زایمانم هست

اخرش 
چی‌بگم والا من اوایل بارداری چندباری نگهش داشتم یکسالشه بچه الان شده یکسال و نیم واقعا سختمه الان مخ ...

اره بابا کی میتونه مسئولیت قبول کنه. منم هیچ وقت دخترشو نمیذارم بیاد. بچه دختره هزارتا دردسر داره 

من اصلا تحویلش نمبکرفتم جدیدا بهم نزدبک شده 

به نظرم‌بهش بگو من‌حتی واسه اینکه سرش کم‌ کنم‌۱۰تومن ازم‌گرفته بود بهش گفتم بیار بده😐ولی از رو نمیره!هر روزم‌می اومد چت ها شوهرش با دخترا رو نشون‌میداد الانم ک حامله اس‌میگم‌چرا حامله شدی میگه تقصیر من‌نبود🙄

اخرش 
2738
اره بابا کی میتونه مسئولیت قبول کنه. منم هیچ وقت دخترشو نمیذارم بیاد. بچه دختره هزارتا دردسر داره&nb ...

اره مخصوصا‌ک شوهرش به بچه یکساله رحم‌نمیکنه‌‌میزنش‌ ایقد ک بد هست این‌پدر والا میترسم بیشترم شوهرم بهم گفت ک‌بهش گفتم حق با شوهرم بود اگه خدای نکرده سرش بخوره ب جایی‌یا چیزی‌بزاره دهنش باید چیکارش‌میکردم

اخرش 
به نظرم‌بهش بگو من‌حتی واسه اینکه سرش کم‌ کنم‌۱۰تومن ازم‌گرفته بود بهش گفتم بیار بده😐ولی از رو نمیر ...

من روم نمیشه متاسفانه اصلا ازش خوشم نمیاد ولی دیگ جوابش نمبدم

باورت نمیشه زن همسایمون شوهرمودیده بهش گفته جاروبرقیتونو بدین روزمین شکر ریخته ،🙄جارو برقیشون هم تو ...

باز خوبه شوهرت پیچونده😂من نمیدونم‌چرا تو این‌موقعها خجالت‌میکشم‌بگم نه یا بپیچونم

اخرش 
چی‌بگم والا من اوایل بارداری چندباری نگهش داشتم یکسالشه بچه الان شده یکسال و نیم واقعا سختمه الان مخ ...

توهم سادگی کردی گلم

باز خوبه شوهرت پیچونده😂من نمیدونم‌چرا تو این‌موقعها خجالت‌میکشم‌بگم نه یا بپیچونم

شوهرم دست پاچه شده بهش گفته ببینم‌ نکنه خانومم خوابه انگار خودش فهمیده ک نمیخواد بده 

اخه برای اولین بار ادم جاروبرقی قرض میگیره من ک تعحب کردم تاحالا چیزی ارکسی قرض نگرفتیم 😁

2706