2733
2739
عنوان

همسایه پررو

| مشاهده متن کامل بحث + 2045 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه دوتا ماشین دارن

رک بگونیااگه شوهرداری بندازگردن شوهرت بگوشوهرم ازرفت وامدخوشش نمیادمن رک گفتم نیا.میومد یخچالمم بازمیکردببینه چی هست برمیداشت میخورد😐

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728
خیلی پررویه میره لباسای اون یکی همسایه رو هم قرض میگیرع

کلاباهاش قطع رابطه کن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

من خیلی راحت قرضمو پس میگیرم 

مستقیما میگم پولمو میریزی به حسابم لازم دارم  

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
خیلی پررویه میره لباسای اون یکی همسایه رو هم قرض میگیرع

دقیقا مثل دوست مادرم به زور مادرمو متوجه کردم خدارو شکر شرش کنده شد رفت شهر دیگه

مردی از جنس جامعه🙂 به امید جهانی بدون خشم علیه بانوان سرزمینم 🌺
2740
اینم خیلی پررویه دنبال همه چی میاد 

پاشوازخونت قطع کن زودترحذفش کن پولتم رک بگوبده

وا دختر چطور ۳۰۰دادی بهش!!به این فکر کن شوهرت با چه‌سختی تو کرونا داره کار میکنه واسه‌این‌پول یا خودت اگه کار‌میکنی!من یه همسایه دارم چندبار میگفت شارژ بزن‌ب کارتم میدادم اخرش کلی کارمزد از حسابم‌کم‌میشد یه بار سرظهر گفت بیا دم‌در رفتم در خونشون دیدم‌گفت شارژ بده گفتم تو کارتم پول نیس بعد انتظار داشت منی‌ک ۶ماهه حامله بودم برم براش شارژ بگیرم از سرکوچه گفتم شرمنده‌نمیتونم دیگه خداروشکر شرش کم شد شر بچه اش هم کم کردم دو سه بار گفت ببرش خونتون‌گفتم نمیتونم خخخ

اخرش 
ووای لباس قرض گرفتن. دیگه خیلی داغونه.

خیلی سواستفاده گر هست مثلا خرید ک میریم هم من عم اون یکی همسایه دخترکوچیکیش گاهی تو حیاط هس میاد نایلون ها رو باز میکنه خوراکی ها رو برمیداره 

وا دختر چطور ۳۰۰دادی بهش!!به این فکر کن شوهرت با چه‌سختی تو کرونا داره کار میکنه واسه‌این‌پول یا خود ...

چطور میتونن بچه بسپارن به همسایه

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
وا دختر چطور ۳۰۰دادی بهش!!به این فکر کن شوهرت با چه‌سختی تو کرونا داره کار میکنه واسه‌این‌پول یا خود ...

وای چه پرو😎😐

باورت نمیشه زن همسایمون شوهرمودیده بهش گفته جاروبرقیتونو بدین روزمین شکر ریخته ،🙄جارو برقیشون هم تواتاق کلیدش نمیدونم‌ کجان دیگ شوهرم‌بهش گفته تا ازخانومم بپرسم ردش کرده البته گفته بعدن میام میگیرم 

2706