2737
2739

نع😌

در گیرو داره مَحڪمه میزان دروغ گوست                     در کشورے که رَعیت و سلطان دروغ گوست                 تشخیص گرگ ها چقدر سخت میشود                         در گلّہ اے ڪه حضرتہ چوپان دروغ گوست...☻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اصلا و اصلا. عین یه زخم میمونه خوب بشه هم جاش هست...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2728

فراموش نمیشه هر گلی به بوبی داره🤣ولی ب نبودش عادت میکنی

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738

بله من قبل شوهرم چندتا دوست پسر داشتم، با آخری بیشتر از ۳ سال با هم بودیم 

وقتی زمان میگذره و آدم جدیدی میاد و بهش علاقه مند میشی خاطرات قبلی کمرنگ میشن، فراموش نمیشن ولی دیگه اونقدر آدم بهشون فک نمیکنه 

البته خب مهمه که رابطه خوبی با ادم جدید داشته باشی، وگرنه که خب آدم قبلی هی یادت میاد و مقایسه میکنی

۴سال باهاش بودم اما بهش نرسیدم و ازدواج کردم..و فراموش نشده

در گیرو داره مَحڪمه میزان دروغ گوست                     در کشورے که رَعیت و سلطان دروغ گوست                 تشخیص گرگ ها چقدر سخت میشود                         در گلّہ اے ڪه حضرتہ چوپان دروغ گوست...☻
تاقبل اون تصورت این بود که فراموش نمیشه؟... من میترسم از این

اره ب شدت کای خاستکار رد کردم هیچکسم نمیدونست دردم چیه خیلی زحر کشیدم فک نمیکردم زتده بمونم هنوزم احساس میکنم جونم و استخونم ازون دردا درد میکنه ولی فراموش کنم خلایق هر چ لایق و الان کسیو پیدا کردم ک خیلی ازون بهتره ب خدا اعتماد کن 

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!

اره بابا قیافشم یادت میره

ولی یه یه سالی سینگل بمونی بعدازکات بهتره

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2706