2737
2739
عنوان

اگه دوستم داشت نمیرفت 😭😭😭

410 بازدید | 23 پست

دقیقا بعد یکسال بخاطر خواهرش رفت ، نامزد بودیم ولی منو تنها گذاشت و بدون خداحافظی رفت ، من دارم آب میشم و زندگیم جهنم شده و اون عین خیالش نیست 😭😭😭😭

مگه خواهرش چش بوده

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

ایقد به پسر جماعت بها ندید که خودتون رو فراموش کنید    

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نامزد یعنی با اطلاع خانواده... وقتی خانوادهدهه و 4 تا بزرگتر در جریان نباشن همین میشه الکی بهم قول میدین و... 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2738
نامزد یعنی با اطلاع خانواده... وقتی خانوادهدهه و 4 تا بزرگتر در جریان نباشن همین میشه الکی بهم قول م ...

خانوادمون در جریان بودن ، جواب تماس خانوادمم نمیده

ببین الان عاشق اونی و حاضری هر کاری براش کنی؟ 

پس چرا عاشق خودت نباشی؟ 😉❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
خانوادمون در جریان بودن ، جواب تماس خانوادمم نمیده

خب دیگ چ بی وجدان 

ب خانوادش زنگ بزنین شکایت کنین فریب داده یعنی چی ک یهویی رفته حداقل بیاد بگ بهم نمیخوریم

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706