2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه در کشور ما به دلایل مختلفی از جمله عدم وجود منابع اطلاع رسانی علمی و عدم کنترل دقیق و جذابیت های قیمت کمتر کالا و حتی نبود نظارت دقیق بر مراکز درمانی و حتی صدور مجوز مرکاز و وووو اکثرا داروهای بی کیفیت چینی و غیره در مراکز زیبایی موجود است.......با اینهمه اما بهترین انواع ترکیبات بوتولیوم (بوتاکس ) تولید شده در معتبرترین کمپانی های دنیا از جمله الرگان و ایپسن انگلستان (ipsen) با نام تجاری دیپسپورت و نورونوکس ساخت کره جنوبی هم به راحتی در بسیاری مطب های معتبر در دسترس میباشد..........اما نکته مهم دیگر اینکه با اینکه حتما به متخصص پوست و یا جراح پلاستیک مراجعه کنید...البته با انکه تمامی متخصصان پوست و پلاستیک توانایی و تخصص انجام این کار را دارند ولی اکثرا فلوشیپ های لیزر و یا موارد دیگر هستند و فقط تعداد بسیار کمی تخصص اصلی تزریق بوتاکس و فیلرها را دارند از جمله خانم دکتر گیتی خلیلی....خانم دکتر پروین ازقندی...دکتر حقگذار...در انتخاب مراکز به جای توجه به تعداد مراجعین و تبلیغات و محله و شکل ونوع دکوراسیون به نوع تخصص و سابقه و مدارج علمی توجه کنید...

سلام عزیزم من مارک بوتاکسمو یادم نیس اما خیلی عاااااالیههههه

یعنی همه چین و چروکام صاف شد و تازه تو یکی دوروز عوارضش تموم شد

من رفتم کلینیک ساتینا برای تزریق بوتاکس

شمارشو میدم زنگ بزن مشورت کن 021 7772 2616