2733
2734

اصلا میل به غذا ندارم 

دیشب یه نصف سیب خودم و درسته عق زدم 

فردا میرم برای آزمایش 

کیا اوایل بارداریشون بی اشتها بودن

ایا بعدش خوب شدین؟

#دختر کورد💎   میشه لطفا برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات  بفرستی🧡                         

ارع من اینجور بودم خوب شدم 

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خدا جاااان اولین پست من تو تاپیک یه مامان حساس😚😚 ایشالله بارداری خوبی داشته باشی و نی نی کوچولو به سلامت به دنیا بیاد😘😘😘

...و اینکه این کاربری برای دو نفرهست....سوم اینکه برام دعا کنید به ارزوم برسم...کلی دوستتون دارم رفیقای من🧡

سلام همشهری به سلامتی مبارکههههههه من تجربه ندارم اما بعضیا اوایل بارداری اینجورین کم کم درست میشه

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
عکس بی بی بذار 😍😍 مبارک باشه گلم برای ما منتظرا هم دعا کن

ممنون عزیزم حتما دعا میکنم 

تو تاپیک قبلیم هست🌷

2738
وای خدا جاااان اولین پست من تو تاپیک یه مامان حساس😚😚 ایشالله بارداری خوبی داشته باشی و نی نی کوچول ...

خیلی ممنونم از لطفت🌷🌷🌷

سلام همشهری به سلامتی مبارکههههههه من تجربه ندارم اما بعضیا اوایل بارداری اینجورین کم کم درست میشه

سلام مرسی عزیزم 

خداکنه همینطوری باشه 🧡

سلام مرسی عزیزم  خداکنه همینطوری باشه 🧡

من سه روز دیگه تاریخ پریودمه خواهش میکنم برام دعا کن که منم بیبی چکم این ماه مثبت بشه

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
ممنون از جوابت  از کی اینطور شدی و تا کی ادامه داشت

از هفته پنجم درست از رو ی ک ازمایش دادم تا سه ماهگیم 

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
من سه روز دیگه تاریخ پریودمه خواهش میکنم برام دعا کن که منم بیبی چکم این ماه مثبت بشه

چشم برات دعا کردم انشالله که به حاجت دلت برسی 

من ماهی که استرس و از خودم دور کردم باردار شدم توهم بیخیال باش

من تا هفته 6 اشتهام خوب بود بعدیهو اشتهام کم شد و تهوع شروع شد و استفراغ.

یعنی هرچی میخوردی بالا میاوردی ؟