2737
2734
عنوان

دیجی کالا

1152 بازدید | 56 پست

سلام،خانماتابحال وسایل سنگین ازدیجی کالاخریدید؟ بعدهزینه ی باربری پرداخت کردید؟بااینکه خریدتون بالای دویست هزارتومن بوده،وایاروی مشخصات گیرنده مبلغ کالاهم نوشته شده؟؟؟

لطفالایک نکنید،ممنون

یخچال خریدم هزینه باربری که نداشت هیچ تا طبقه چهارم مجانی آوردن

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یخچال خریدم هزینه باربری که نداشت هیچ تا طبقه چهارم مجانی آوردن

بعدقیمت کالاهم روش نوشته شده بود،قسمت مشخصات گیرنده؟

لطفالایک نکنید،ممنون
اخه توی نظرسنجیاخوندم خیلیاازاین قضیه شاکی بودن

نمیدونم من پارسال بهمن خریدم هزینه حمل مجانی بود گفتن تا طبقه سوم مجانی ولی منظورش سوم سندی بود تا چهارم آوردن بالا

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
نمیدونم من پارسال بهمن خریدم هزینه حمل مجانی بود گفتن تا طبقه سوم مجانی ولی منظورش سوم سندی بود تا چ ...

ممنون عزیز،شماساکن تهرانیدیاشهرستان؟

لطفالایک نکنید،ممنون
2740
بعدقیمت کالاهم روش نوشته شده بود،قسمت مشخصات گیرنده؟

اصلا یادم نیست ولی من قیمتی که از دیجیکالا گرفتم از نمایندگی و امین حضور ارزونتر بود باید قیمت داشته باشی یه وقتایی از بیرون ارزونتره یه وقتایی برعکس

نمیدونم من پارسال بهمن خریدم هزینه حمل مجانی بود گفتن تا طبقه سوم مجانی ولی منظورش سوم سندی بود تا چ ...

راضی هستی؟یخچالت چیبودش؟

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
ممنون عزیز،شماساکن تهرانیدیاشهرستان؟

تهران

فک کنم کالاهای سوپری هزینه پست میگیره منم خریدکردم بدون هزینه پست

بالای دویست تومن هزینه پست نداره،حالامن چندروزپیش ماشین لباسشویی خریدم،بعددیدم خیلیاازاین قضیه گله میکنن

لطفالایک نکنید،ممنون
راضی هستی؟یخچالت چیبودش؟

امرسان نسبت به ایرانیها بهتره ولی به سامسونگ نمیرسه

2706