2737
2734
عنوان

کسی بوده با دعا کردن خواستگاراش زیاد بشن یا ازدواج کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
۴

یه شکستن رالطه یا خیانت تو زندگیت بوده 

جوانی هست با لباس فرم حسود ی خبرمنفی درباره شمادارد

مراقب فریبکاری باشید بدون اگاهی کسیوقبول نکنید

یه کسی هست تو زندگیتون محبت الکی داره الکی ادعا داره

مشاجره و جدایی و مشکل تورابطتتون ب وجود میاد که این مشاجره سرانجام بد نداره نگران نباشیدتو وضعیت مالیتون تعقیرهست غالبابهترمیشه عشق و خوشبختی یا ازدواج مجددافتاده براتون دوستی جدید پیدامیکنید

2738
3

عشق و خوشبختی 

آرزوتون براورده میشه 

مشاجزه داریددر گذشته 

ولی حل میشه نگران نباشیدوضعیت مالیتون بهترمیشه یه شایعات مخربی پشت سرتون میگن کسایی جلوی موفقیتتون مانع میزارن دوستی جدید پیدامیکنید و موفقیت گاهی ازدواج با یک مرد ثروتمند براتون افتاده اخرین برگتون خبراز موفقیت شما بعد از سختی های زیاد میده 

21، گفتم که سنم زیاد نیست خخخ

اوووه حالا من فکر کردم چندی پس من چی بگم ۲۴ ام😁

عجله نکن واسه ازدواج.

حالا خواستگارم برات بیاد قرار نیست سریع با همون اولی ازدواج کنی که روحیه خودتو قوی کن💪

ان شاءالله آخر همین امسال خواستگار خوب برات بیاد و عروس بشی.

5 ممنون❤️

جوانی تیره یا اتشین محبوب و خوش قلب حامی 

موفقیت کاری یا ترفیع براتون افتاده خیانت افتاده مواظب باشبدمردی با موی تیره ومهربان سخاوتمندو باروحیه با شما ازدواج کرده یا میکنه ک قدرت رو از شریک زندکیش میگیره وجوانی هس حسود که داره موش میدونه ارزش مالیتون میره بالا فردی مسن توصیه خوبی میکنه بهتون مواظب فریبکاری دیگران باشید اعتمادنکنید با محبت الکی بهتون نزدبک میشن 

جوانی تیره یا اتشین محبوب و خوش قلب حامی  موفقیت کاری یا ترفیع براتون افتاده خیانت افتاده مواظ ...

چه جالب بود...امیدوارم ازدواجی که گفتی پیش بیاد... مشخصات فردی هم که دادی تقریبا تو زندگیم هست...روش کراش دارم فقط😆

مرسی عزیزم

زحمت کشیدی این همه هم تایپ کردی

الان وقته نمازه برات دعا میکنم ❤️

2706