2733
2734
عنوان

مهمونی خونه خواهر شوهرم ...

227 بازدید | 8 پست

بچه ها دیشب خواهرشوهرم ، همه رو دعوت کرده بود خونش ، ما هم دعوت بودیم ، بعد تو کل مهمونی یک جور خاصی رفتار می‌کرد، انگار که مثلا زورکی ، مجبور شده دعوت کنه ، اصلا حوصله نداشت ، دفعه قبلی هم که دعوت بودیم خونش وسط مهمونی گوشیش زنگ خورد ، یک دفعه گفت ببخشید کاری برامون پیش اومده باید بریم جایی . 

بعد خیلی جالبه ، اصلا بدون کم ترین اهمیتی گذاشت و رفت . من خیلی بهم برخورد . دیشبم ، اصلا با هیچکس حرف نمیزد حتی خانواده خودش . خب چرا اینجوری میکنه . 

دو هفته پیش مادرشوهرم گفت مریضه بیا بریم عیادتش ، منم گفتم باشه باهاش هماهنگ کنیم بعد بریم ، بعد که بهش زنگ زدیم رفتیم دره خونش ، نیم ساعت جلو در بودیم درو باز نکرد ، بعد از یک ساعت زنگ زد گفت خواب بودم . 🫠🫠🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب اذیته حتما ولی مهمونی هم دعوت میکنه دستش درد نکنه 

یعنی گوشی میزبان زنگ بخوره نباید بره جواب بده؟!نمیشه که تمام وقت جلو مهمون خم و راست بشه .دیگه همچین غریب هم نیست 

شما هم اقوام هستین احتمالا دوست داره دورش گرم باشه دلداریش بدین نه اینکه الان تو سختی بهش ایراد بگیرین هرکسی ممکنه براش یه موقعیتایی پیش بیاد دلگرفته باشه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2731
خوب اذیته حتما ولی مهمونی هم دعوت میکنه دستش درد نکنه  یعنی گوشی میزبان زنگ بخوره نباید بره جو ...

عزیزم  من گفتم گوشیشو  جواب نده ؟ ؟؟؟

میگم ۱۲ نفر آدم نشستن خونت . کلا دو ساعت هم بود نشسته بودیم یهو گفت من باید برم کاری پیش اومده .

خوب اذیته حتما ولی مهمونی هم دعوت میکنه دستش درد نکنه  یعنی گوشی میزبان زنگ بخوره نباید بره جو ...

طرف گوشیشو جواب داده بعد همه رو بیرون کرده گفته باید برم کار دارم😂

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
عزیزم  من گفتم گوشیشو  جواب نده ؟ ؟؟؟ میگم ۱۲ نفر آدم نشستن خونت . کلا دو ساعت هم بود نشس ...

خوب چه کاری بود؟

میشد شما رو بزاره بره و بیاد مادرش که بوده اونجا 

درکل حتما کار مهمی بوده 

شما به دل نگیر وقتی میگی فقط با شما اینطور نیست

انشالله مشکلش حل بشه

لطفا لایک نکنید ممنونم .

سعی کن دیگه نری همون بی احترامی ک کرد درو باز نکرد دیگه نباید میرفتی سعی کن خونش نری

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫