2733
2734

سلام من سنم زیاد نیست برای ازدواج ولی از اونجایی که اطرافیانم هرکی ازدواج میکنه از من کوچیکتره و دخترا دهه هشتادی همه ازدواج کردن یجوری شدم. و اینکه من خانوادم اجازه ی تنها بیرون رفتن از خونه رو بهم نمیدن عملا همش خونم. چهره، قد و اندام خوبی دارم نمیدونم چرا خواستگار ندارم. 

شما خوندن دعا براتون موثر بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من یکیو میشناختم دقیق عین شما بود و خانوادش هم همینطور پیش یه نفر رفت براش دعای بخت نوشت ینی ی ...

ایشون شرایطش رو داشته رفتن براش دعا نوشتن، من اونم ندارم خخخ البته اعتقاد هم ندارم

2738
ایشون شرایطش رو داشته رفتن براش دعا نوشتن، من اونم ندارم خخخ البته اعتقاد هم ندارم

میخوای ازدواج کنی واقعا خوشبخت کامل بشی من بهت میگم من او کرونا ترسیدم ولی د باره انجامش میدم به خاطر رفت و آمد و خواستگاری ترسیدم چون صد در صد تضمین میکنم اجابت رو برای هر حاجتی

دعا نویسی و اینا چیه خودتو الکی درگیر اینا نکن. به خدا بسپار همه چیو خودش حل میکنه. چند سالته مگه؟

من کی اسم دعا نویس اوردم اخه؟! گفتم دعا کردن مثل همین موردایی که دوستان گفتن، چله سوره یاسین و...

2706