2737
2739
عنوان

دلم شکسته

235 بازدید | 21 پست

سلام ، نامزدم بخاطر  خواهرش نامزدیمونو بهم زد ، قرار بود ازدواج کنیم ولی همه چی کات شد ، نامزدم ابتدای آشنایی همش بمن میگفت با خواهرم در ارتباط نباش ، خواهرم زن بدیه ، شره ، بدجنسه و حتی بمن گفت بلاکش کنم و ی ذهنیت بد از خواهرش  برام بوجود آورد  بعد مدتی سر ماجرایی متوجه شدم خواهرش دروغگو  و کلک بازه  و اهل  تیغیدنه ،  نامزدم مدتی  سر همین قضایا با خواهرش قهر بود و مدتیه آشتی کردن ، نامزدم شب یلدا بمن گفت دوستت دارم ، گفت اگه زمانی بخوام بین تو و خواهرم یکیو انتخاب کنم اون تو هستی ، گفت میخوام از دستت ندم ، من چندین بار رفتار خواهرشو ب رخش کشوندم  ولی چن شب پیش  بخاطر ی بحث کوچیک ک گفتم من لنگه خواهرت نیستم ک کلک باز باشم  بدش اومد و رفت ب خانوادش گفت و بعد یکسال بدون خداحافظی رفت و در جواب تماس خانوادم گفت ک چون دختر شما با خواهرم مشکل داره ، ما  مخالف این ازدواجیم ،دلم ب اندازه یک دنیا شکست 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودشم مثل خواهرش بوده 

البته ببخشید 

《☆هیچکس مظلومتر از آدمی که یاد گرفته تنهایی حالِ خودشو خوب کنه نیست...¡☆                                                                               °NAZ°   

لیاقتتو نداشته عزیزم

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
2740

عزیزم اگه به خاطر این ولت کرده  بهتر که رفت ولی توهم اشتباه کردی نباید رفتار خواهرشو به روش می اوردی چون هرچی باشه خواهرشه و اینم کشکه که به خاطر تو قید خواهر و میزنم

قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی داشت.

اشتباه کردی خب

نباید به خانواده هم توهین کنید حتی اگه اون بد بگه

خود ما ممکنه دسط دعوا با پدرمادرمون تو دلمون حرف زشت بزنیم بهشون اگرچه بعدا پشیمون میشیم 

ولی کسی چیزی بگه بهشون پاره شون میکنیم 

نامزدت هم همینه💔

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
2706