2752
2734
عنوان

میشه از ته دلت برام آرزو کنی امشب

70 بازدید | 15 پست

فردا ازمون دارم نمیدونم چرا انقد استرس دادم براش خوندم زحمت کشیدم ولی حس میکنم همه چی یادم رفته میشه از ته ته دلت برام از خدا بخای قبولی و ارامشمو 

. میشه یکم دلداریم بدین قلبم درد گرفته 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فکر کن يه تيراندازي هستي که هميشه به وسط هدف ميزني/ حالا يکبار ديگه هم بايد تيراندازي کني تنها تفاوتش اينه که تو مسابقه هستي/ آيا اين باعث ميشه از مهارت تو کم بشه؟؟

اگر تا الان تونستي تو مسابقه هم ميتوني.

اين حس رو همه قبل از امتحان دارند خصوصا درسخونها. الان برو استراحت کن صبح يک دور تورق قبل از آزمون همه چي رو رفرش ميکنه برات.

الان برات آيت الکرسي ميخونم عزيزم/ تو هم دعا کن من حاجت روا بشم

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
برای کنکر سراسری انثد استرس نداشتم 

حق داری سرنوشتت به آزمون بستگی داره ولی هرچی آرومتر باشی موفق تری و اینکه استرست از جیبت رفته. 

قبول میشی ایشالله من برات دعا میکنم موفق باشی فردا🌹

حق داری سرنوشتت به آزمون بستگی داره ولی هرچی آرومتر باشی موفق تری و اینکه استرست از جیبت رفته.  ...

ممنونم دوستم بیشتر اینکه سال دیگه اموزش و پرورش نیرو نمیگیره و من سی و دو ساله هستم استرسمو بیشتر کرده میدونستم سال دیگه هم هست ارومتر بودم بقیه دستگاهها ر هم نمیتونم بخاطر شرایطم 

ممنونم دوستم بیشتر اینکه سال دیگه اموزش و پرورش نیرو نمیگیره و من سی و دو ساله هستم استرسمو بیشتر کر ...

امیدوارم امسال حتما حتما قبول شی خانم معلم نی نی سایتمون.

اصلا نگران نباش، خیلی از کساییکه شرکت میکنن هیچی نخوندن اومدن سرجلسه. حتما قبول میشی چون تلاش کردی

2706