2733
2734
عنوان

بچه ها برام دعا میکنید حامله بشم خیلی دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 54 پست
9 ساله خیلی خستم خیلی😢

منم همینطور الان خودمو زدم ب بی خیالی و با هیچ کس رفت و امد نمیکنم ک برام دل بسوزونن میریزم تو خودم .انشالله خدا ی نگاهی ب ما بندازه ی فرستش رو هم ب ما بده

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
خدافرشته هاتو  براتون نگه داره

انشاا...شماهم ب زودی باردارمیشی گله من😍

من خوشبخت ترینم باوجوددوتافرشته هام وهمسری که باتمام وجودعاشقمه وبرای زندگیمون خیلی زحمت میکشه😍خدایاخیلی خیلی شکرت🙏❤                    کاربری چهارممه😐واسه خاطریه سری ازعقده ای ها کاربری قبلیم پوکید🙄🙄 خیلیامیان اینجاکه عقده هاشون وتخلیه کنن😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم توکلت بخدا باشه، منم سه ساله تواقداممو الکی بی هیچ دلیل نمیشم،ولی مطمنم وقتش ک برسه خدا خودش ...

الهی زودتر خدا خوشحالت کنه و دامنت سبز شه و منو همه منتظرا هم همینطور

2728
انشاا...شماهم ب زودی باردارمیشی گله من😍

خداروشکر یه دخمل دارم که طبیعی شدم

اما برای دومی اقدام کردم که نشدم تا رفتیم دکتر و متوجه شدیم اسپرم همسرم صفر شده   

حالا تحت درمانه که گفتن احتمال زیاد طبیعی باردار نمیشین

اما من به معجزه ی خدا ایمان دارم همش فک میکنم میشم

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
خداروشکر یه دخمل دارم که طبیعی شدم اما برای دومی اقدام کردم که نشدم تا رفتیم دکتر و متوجه شدیم ا ...

اها خداروشکرالحمدالله ک بچه دارین😍

انشاا...دومی وهم میارین خدابزرگه عزیزم،،،

باعلم الان دیگه کمترکسی بی بچه میمونه

من خوشبخت ترینم باوجوددوتافرشته هام وهمسری که باتمام وجودعاشقمه وبرای زندگیمون خیلی زحمت میکشه😍خدایاخیلی خیلی شکرت🙏❤                    کاربری چهارممه😐واسه خاطریه سری ازعقده ای ها کاربری قبلیم پوکید🙄🙄 خیلیامیان اینجاکه عقده هاشون وتخلیه کنن😏
اها خداروشکرالحمدالله ک بچه دارین😍 انشاا...دومی وهم میارین خدابزرگه عزیزم،،، باعلم الان دیگه کمتر ...

آره علم که پیشرفت کرده اما همیطورم پول میخوان 

ان شاالله 

ممنونم عزیزم 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
آره علم که پیشرفت کرده اما همیطورم پول میخوان  ان شاالله  ممنونم عزیزم

اره هزینه هاش که نگوسرسام اوره،،،

کاره خیره وخداکمکتون کنه انشاا...❤

2740
اره هزینه هاش که نگوسرسام اوره،،، کاره خیره وخداکمکتون کنه انشاا...❤

توکل بخدا