2737
2739
عنوان

بچه ها برام دعا میکنید حامله بشم خیلی دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 54 پست
عزیزم منم تنبلی تخمدان داشتم بعده چهارسال باردارشدم

طبیعی شدید؟ الان چند تا بچه دارید عزیزم؟ 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا ب آبروی نوزادا ی نگاه بهت کنه و ی نی نی خوشکل وسالم بزاره تو دامنت...بحق حضرت علی اصغر🌷

خداوندا پناه فرزندم باش،جهان تاریکی محض است ؛میترسم کنارش باش تویی یکتا ،تو بی همتا ،تو درسختی پناهش باش...

خدا هرکسی رو یه جور امتحان می‌کنه یکیرو با داشتن بچه یکی رو با نداشتنش آن شا الله به زودی بچه دار میشی و قدر بچتو هزااااار برابر کسایی که تفکیک جنسیت میکنن داری

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت
2731

من فقط روزی دوتامتفورمین500میخوردم وروزی نصف لیوان عرق رازیانه ونصف لیوان عرق بومادران،،،صبح هاهم ناشتایک قاشق مرباخوری عسل وسیاه دونه میخوردم سرسه ماه نتیجه گرفتم...نزدیک چهارسال بس که داروهای هورمونی خورده بودم دیگه صورتم پرموشده بودوتموم بدنم تیره شده بود،،،بعدیکی ازهمسایمون همین مشکل وداشت،بهم گفت ازداروهات هیچی ودیگه ب جزمتفورمین نخور،همه روبریز،فقط این داروگیاهی هایی ک میگم بخوری ب دوماه نرسیده باردارمیشی،منم همین کاروکردم وماه سوم باردارشدم

من خوشبخت ترینم باوجوددوتافرشته هام وهمسری که باتمام وجودعاشقمه وبرای زندگیمون خیلی زحمت میکشه😍خدایاخیلی خیلی شکرت🙏❤                    کاربری چهارممه😐واسه خاطریه سری ازعقده ای ها کاربری قبلیم پوکید🙄🙄 خیلیامیان اینجاکه عقده هاشون وتخلیه کنن😏
چند ساله انتظار میکشی من ده ساله دقیقا مثل خودتم    

دیروز فامیلمون بعداز 16سال انتظار بچه ش روبدنیا آوردبدون رفتن به دکتر وآمپول  خدا بخواد درسنگ جوانه می روید 😍  انشاءالله باردار میشی دوست عزیز

2738
طبیعی شدید؟ الان چند تا بچه دارید عزیزم؟ 

اره یکم جلوترتوضیح دادم،،الان دوتادختردارم

من خوشبخت ترینم باوجوددوتافرشته هام وهمسری که باتمام وجودعاشقمه وبرای زندگیمون خیلی زحمت میکشه😍خدایاخیلی خیلی شکرت🙏❤                    کاربری چهارممه😐واسه خاطریه سری ازعقده ای ها کاربری قبلیم پوکید🙄🙄 خیلیامیان اینجاکه عقده هاشون وتخلیه کنن😏
من فقط روزی دوتامتفورمین500میخوردم وروزی نصف لیوان عرق رازیانه ونصف لیوان عرق بومادران،،،صبح هاهم نا ...

متفورمین و رازیانه رو هرروز میخوردی ؟ حتی روزای پریود؟

متفورمین و رازیانه رو هرروز میخوردی ؟ حتی روزای پریود؟

نه دیگه فقط شش روزپریودهیچکدومونمیخوردم 

اره یکم جلوترتوضیح دادم،،الان دوتادختردارم

خدافرشته هاتو  براتون نگه داره 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

این داروگیاهی هایی ک گفتم همشون گرمیانه هستن وبرای تنظیم قاعدگی عالین وتخمدان هاروتحریک میکنن وفعال میشن

انشاا..شماهم نتیجه بگیری