2737
2739
عنوان

میترسم از احساساتم میشه کمکم کنین

138 بازدید | 11 پست

یه آقایی هست که دو ماه پیگیر من بود دو ماه به هر طریقی سعی میکرد با من رل بزنه خیلی سعی کردو من بهش راه ندادم یازده روز پیش (البته من فراموش کردم امروز گفت یادته چه تاریخی یکی شدیم گفتم نه تاریخشو گفت یکم همین ماه بود)وقتی گفت جا خوردم یه جوری هستیم انگار سالهاس که میشناسمش من قبلا عاشق شدم چندین یال عاشق بودم اما خب نشد فکر میکردم دیگه هیچ وقت نشه اما انگار دارم عاشقش میشم نسبت به قبلی که میسنجمش خیلی خوبه روانشناسی ملی خونده خیلی با شخصیته و بر عکس قبلی که یک ماه با هم بودیم و کات شدیم اما مدتها دوستش داشتم اون منو مخفی میکرد به هیچ کس نمی‌گفت اما این منو مخفی نکرد از همون روز اول پیجش همه دوستاش و اشناهاش هستن بازم اسممو مینویسه زیر استوری های عاشقانش حرفاش حرکاتش داره جوری میشه که کم کم دارم عاشقش میشم نمبخوام عاشق شم نمیخوام باز اذیت شم (ادامشو الان مینویسم)

از اینده میگه.سربازی نرفته درسش تموم شده میگه سربازی نمیرم تا دو ماه دیگه میرم تو نظام احتمالا ارتش.و این که من حرفی از ازدواج نزدم خودش گفته از خونوادش میگه و خیلی چیزای دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عاشقش شو چه اشکال داره عزیزم.انشالله اگه خوبه قسمتتون بشه ازدواج کنید‌.فقط زود وا نده بذار زمان بگذره ببینی چی میشه

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
عاشقش شو چه اشکال داره عزیزم.انشالله اگه خوبه قسمتتون بشه ازدواج کنید‌.فقط زود وا نده بذار زمان بگذر ...

اره زمانو که میدم اما میترسم عاشق شم نمیخوام عاشق شم 

اره زمانو که میدم اما میترسم عاشق شم نمیخوام عاشق شم 

اونش دیگه دست خودت نیست عزیزم 😁😁

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

دله دیگه هروقت بخواد میره نمیتونی کنترلش کنی 

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
2738
😔واقعا از این اتفاق ناراحتم

ناراحت نباش عزیزم انشالله ک لایق عشقت باشه و عاشقت باشه و بمونه

ناراحت نباش عزیزم انشالله ک لایق عشقت باشه و عاشقت باشه و بمونه

خدا از دهنت بشنوه من خیلی سختی کشیدم یه بار جدا شدم خیلی اذیت شدم از همه نظر اما این یه حوری فرق میکنه انگار 

خدا از دهنت بشنوه من خیلی سختی کشیدم یه بار جدا شدم خیلی اذیت شدم از همه نظر اما این یه حوری فرق میک ...

انشالله خدا درست کنه برات عزیزم.