2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من از لحاظ گفتار و توجه مشکل داشت این بچه ها طبیعی هستن هم هوش هم زبانشون ولی تاخیر رشد دارن یعن ...

یعنی چی میشه بگید؟

پسر من ۶ سالشه گفتار،یکم عقبه اما خیلی شیطون و توجه کمه بردم پیش میگه خیلی بیقرار ه چکار کنم

الان 5 سال و سه ماهشه تازه چند ماهه که خوب حرف میزنه ولی هنوز ی مقدار حروف اضافه رو اشتباه استفاده م ...

چکار براش کردید؟میشه اسم دکتر یا هرجا بردی بگید لطفا 

پسر من ۵سال۱۰ ماهشه امسال پیش معلمش میگه پیش فعال البته خودم میدونستم نخواستم دارو بدم خوندن کامل بلده،نوشتن تا حدودی میگه از همه بچه ها جا جلوتره،فقط خیلی بی قراره

2731
2738
چکار براش کردید؟میشه اسم دکتر یا هرجا بردی بگید لطفا  پسر من ۵سال۱۰ ماهشه امسال پیش معلمش میگه ...

من گفتار درمانی و کار درمانی بردم دکترش هم مغز و اعصاب اطفال بود هر بچه ای مشکلش متفاوت با بچه دیگه است...بردی دکتر شما؟

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
من گفتار درمانی و کار درمانی بردم دکترش هم مغز و اعصاب اطفال بود هر بچه ای مشکلش متفاوت با بچه دیگه ...

بردم نقشه مغزی گرفت دکتر فوق تخصص مغز کودکان مشخص شد فقط اضطراب داره اونم کم گفت به مرور درست میشه و گفت خیلی کار بزرگی کردید که سریع دارو ندادید چون بدون نقشه مغزی امکان اشتباه بود الان جلسه ۵ میره پیش خداروشکر خیلی بهتر،شده البته کلردرمانی،وگفتلر،هم خودم تو خونه با هاش،کار،میکنم که دکتر گفت همون ادامه بده 

بردم نقشه مغزی گرفت دکتر فوق تخصص مغز کودکان مشخص شد فقط اضطراب داره اونم کم گفت به مرور درست میشه و ...

الکی رو بچه عیب میذارن معلما حوصله ندارن کنترلشون کنن سریع میگن بیش فعال  به پسر دوستم هم گفته بود معلم پیش دبستانیش که بیش فعاله سر کلاس آروم و قرار نداره اونم خوب حرف نمیزد الان کلاس پنجمه باید بری ببینیش ازهمه باهوش تر و ساکت تر...تمام درساش عالیه عالی...نگران نباش درست میشه...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
چرا چه مشکلی داره.منم داغونم اما خیلی سعی میکنم روحیمو عوض کنم حتما هم میرم دکتر چون ناامیدی سمه برا ...

بچه منم مشکل داره چهار سالشه حرفی نمیزنه در حد نیاز مثلا چیزایی که خریداری بشه یا در باز کن ببند گیر کردم از این چیزا ولی اینکه حرف بزنه اصلا.نمیدونم چکار کنم حوصلم نمیکشه دیگه بازی یادش نمیخواد بدی بهش بده گوشی خودش بازی میکنه ولی چیزی بخوای یادش بدی اصلاااااااااا.فقط عاشق رنگ هاست هرچند تا یادش بدی یاد میگیره ولی غیر رنگ اصلا نمیدونم چکار کنم

چرا چه مشکلی داره.منم داغونم اما خیلی سعی میکنم روحیمو عوض کنم حتما هم میرم دکتر چون ناامیدی سمه برا ...

در مورد حروفم بگمممممممم افتضاح افتضاح فقط خودم میفهمم همین چند کلمه صحبتش چی میگه.مثلا بمب درست میکنه تو بازی میگه گمب هرکاریشم میکنی محاله گوش کنه بفرما میگه دفرما .ر رو تو خیلی جاها نمیگه م نمیگه افتضاحه حالا اگه کامل حرف میزد اشکال نداشت دایره کلماتش در حد بچه زیر دو ساله.نمیدونم چکار کنم به خدا خیلی خستمه

2706