2737
2734
عنوان

جاریام باهم دست ب یکی شدن

424 بازدید | 25 پست

نمیدونم چرا همش دنبال اینن تو جمع منو ضایع کنن یه چیز خونوک میگن خودشونم الکی هر هر میخندن مثلا وسط حرف من انگار حالت تمسخر هیچکسم نمیفهمه چیشده ولی انگار دارن منو دست میندازن 

شخصیت و شعور خودشونو نشون میدن

چیزی از ارزش تو کم نمیشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اللهم اشفع كل مرضانا😒

روز بد زندگی من   😔😔😔😔            لطفا اگه خوندی دوس داشتی ی فاتحه ی صلوات یا حتی خدا بیامرزی بده                           ۲۵اسفند۱۴۰۱ بود روز تصادف بابای مهربونم بدتر از اون روز ۵فروردین ۱۴۰۲شد روز اسمونی شدنش دورت بگردم مهربون بابای من هنوز جوون بودی چرا نمیتونم باور کنم که نیستی چرا....

شوهرمن نسبت به باجناقاش خیلی بهتره و اقاعه حالا اونا بهش حساس شدن و حسودیشو میکنن چون همه میگن شوهرم از همشون بهتره

شاید قضیه شماهمین باشه

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت