2737
2739
عنوان

تاحالا ازعمه شوهر رودست خوردین؟؟؟

166 بازدید | 11 پست

قرار بود یه قرعه کشی ۵ تومنی راه بندازم ب اقوام شوهر گفتم برای جور کردن اعضا ۳۰ نفر شدن گفتم بی خیال همینا بسه فعلا ۳ تومنی باز میکنم ببینم خوش حسابا کیان برای شروع کار تویه جمع ۱۰ نفره عمه شوهرم برگشت گف قرعه کشی رو چکار کردی گفتم هیچی فعلا گف بیا ۳ تومنو بهت بدیم بیخیال شو دست بردار  

من اصلا متوجه نشدم ک الان تیکه انداخت چرا اینجوری گف فقط جا خوردم حسابی بعدش جاریام گفتن چقدر حرفش زشت بود خیلی توهین امیز بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی بهت گفته گشنه ای لنگ ۳ تومنی بیا بهت بدم😝😝😫البته به نظر خودم

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
خاک بر سرش بره گشنه چیه سرو گردنم پراز طلایه فقط انگشترام ۲۰ پلیون ۳ تومن چیه

خب توهین کرده دیگه😑

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
2738

خدایی کار قرعه کشی خوبه ولی دیگه ازبس همه بازکردن خز شده ...بیخیال تیکه انداختن کاری ب عمه و زن عمو و خاله نداره ادمها بعضیاشون عاشق مزه پرونی هستن و میخوان بگن ماخوبیم ....

عمش خیلی بیشعوره

عمه شوهر منم خیلی وقت بود قطع رابطه بودن خلاصه آشتی کردن ؛رفتم خونه مادرشوهرم شب اونجا مونده بود عمه ش؛دیدم هر چی بین من و مادرشوهرم بوده رو میدونه کلا یه ساعت تیکه انداخت بهم؛مادرشوهرم حسابی پشت سرم حرف زده بود بهش منم چیزی نگفتم ولی خیلی ناراحت شدم؛