2737
2734
عنوان

راهی ساده برای لاغر شدن

365 بازدید | 22 پست

صحبانه حتما بخورید _  ناهار رو حذف کنید بجاش میوه یا مغزیجات بخورید (مثل بادام-بادام زمینی-پسته-فندوق..... > اگر توانایی ش رو ندارید > بادام زمینی بخرید و بخورید)

شام سر شب بخورید  یعنی ساعت 7 یا 8 شب   اما کم    {حتما شام بخورید  شام رو حذف نکنید}      >  اگر در حالت عادی یک بشقاب شام می خوردید الان نصف بشقاب یا کمتر بخورید       در وعده غذایی تون کاهو و سبزی حتما باشه > کاهو چون شکم پر کنه زودتر احساس سیری می کنید

* نکته بسیار مهم : حتما در روز یا یک روز در میان > دمنوش دارچین مصرف کنید (خودتون چوب دارچین بخرید و پودرش کنید و عین چایی دم کنید > فقط بگذارید بیشتر از نیم ساعت بمونه)      دمنوش زنجفیل و دارچین هم خوبه    

*حتما در روز سه عدد یا بیشتر خرما بخورید    >  هرچه بیشتر خرما بخورید  کمتر احساس گرسنگی می کنید و انرژی لازم طول روزتان را دارید

*حتما صبح ها > عسل بخورید  بصورت ناشتا > یک یا دو قاشق     {توصیه میکنم دو قاشق بخورید}   اگر زمانی که می خورید گلوتون می سوزه > در آب ولرم حلش کنید و بعد این شربت عسل رو نوش جان کنید

{این سه مورد ستاره دار باعث کاهش اشتها می شود}

نکته :

1-در هنگام غذاخوردن ، خوب غذا رو بجوید و غذا خوردت رو لفت بدید تا مدت غذا خوردن شما از 20 دقیقه عبور کند بعد از 20 دقیقه مغز پیغام سیر شدن می دهد > خواه سیر شده باشید خواه سیر نشده باشید    

2-حتما حتما در طول روز > ورزش کنید    > زمانی که هوا گرم هه > لباس گرم و اسپرت بپوشید و در نزدیک ترین پارک محل زندگی تون > شروع به دویدن کنید > روز اول و هفته اول به خودتون فشار نیارید و آرام آرام > رکورد میزان دویدن تون رو زیاد و زیاد تر کنید {گرم کردن فراموش نشه و قبل از دویدن قدم بزنید}

حتمااااااا هر روز طناب بزنید و تعداد طناب هایی که می زنید رو هر روز بیشتر کنید > مثلا روزی 10 تا بیشتر کنید > من روزی 50 تا زیادش کردم و به جایی رسید که روزی 2000 تا یک ضرب میزدم (روز اول اصلا بلد نبودم طناب بزنم)
3-در طول روز حتما آب مصرف کنید   > زیاد نه  به حدی که بدن تان نیاز دارید  > حتما به خودتان خوردن آب رو یاد آوری کنید
بهترین آب برای خوردن در صبح ناشتا ، خوردن آبی هه که قبلا جوشیده > بسیار برای بدن مفیده  خصوصا اینکه ناشتا خورده بشه
4-حتما میوه بخورید حتی یک عدد میوه در روز {خصوصا سیب و مرحله بعد پرتقال >>> موز کمتر بخورید که چاق کننده است  خصوصا بعد از خوردن موز نخوابید __بهترین موقع خوردن میوه > در ظهر هست که ناهار نمی خورید}

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

نکته بسیاااااااااااار مهم :      اگر بدن شما غلبه بلغم داشته باشه > هرکاری بکنید چاق می مونید و لاغر نمیشید  {البته خوردن عسل ناشتا و خرما در طول روز ، در طولانی مدت > بلغم رو کم می کنه}

توصیه مهم > به نمایندگی طب اسلامی سنتی شهرتون مراجعه کنید {اینترنتی از طریق واتساپ و تلگرام هم می تونید ویزیت بشید با پر کردن فرم تشخیص مزاج} و ازشون بخواین طبع شما رو تشخیص بدن >  ممکن هه غلبه بلغم یا سودا یا صفرا داشته باشید یا جمعی از دوتا یا سه تای آنها  که روش درمان هرکدام فرق می کنه

__ اگر غلبه بلغم داشته باشید > درمانش  خوردن داروی بلغم زدا _ داروی لاغری و کاهنده اشتها و سویق جو هست

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرتون حلقه خوبه؟

کیا باهاش کمر باریک شدن؟😉😘

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

بهترین راهنمایی اینه :
به حداقل رساندن غذاهای سرد و بیشتر استفاده کردن غذاهای گرم هه
غذای سرد مثل : برنج پلویی - سیب زمینی - فست فود - ترشی - عدس و......

غذای گرم : اکثر غذاهایی که شیرین و تلخ و شور هستند گرم هستند  جز کافور {تلخ ولی سرد هه}
بعضی از غذا های گرم : برنج کته - ارده و شیره - خرما - عسل - گوشت گوسفند و شتر بوقلمون و.........

2740
من چن روز پیاده روی و دراز و نشست میرم ولی هر کار میکنم نمیتونم جلو اشتهامو بگیرم

عرض کردم ، باید بدن تون  رو گرم کنید             >  تجربه من اینه که اگر یه مدت دمنوش دارچین بخورید اشتها تون نصف میشه {اگر بدن تون واکنش نشون نده > پوست تون به خارش نیوفته > چون دارچین طبعش خشک هه ممکن هه بعضی ها دچار خارش بشن > خصوصا اون هایی که طبع شون خشک هه}
اگر پوست تون به خارش افتاد   مصرف دمنوش دارچین رو کم کنید مثلا یک روز یا دو روز درمیان بخورید

خوردن خرما به تعداد زیاد در طول روز  اشتها رو به شدت کم می کنه      چون انرژی خرما بسیار بالاست و از قضا اصلا چاق نمی کنه
خوردن عسل بصورت ناشتا  یک یا دوقاشق  >   بدن رو به مرور می کنه و اشتها رو کم        {عسل اعلا خریداری کنید  عسل اصل}

طناب زدن به ستون فقرات اسیب نمیزنه؟؟

اصلا و ابدا           مگر اینکه الان که طناب نمی زنید      مشکلی در ستون فقرات تون داشته باشید

2706