2737
2734
عنوان

مامانای‌ که فرزند ۴ تا ۵ ساله دارن

338 بازدید | 52 پست

بچه هاتون چه چیزای بلدن؟

بلدن‌ بگن ساعت چنده؟ 

نوشتن بلدن در حدی که اسم خودشون و چندتا کلمه بنویسن؟نه اینکه بتونن‌ حروف و اینا بنویسن

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه،،، هرچیزی به موقع خودش

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

وا بنویسه

مگه انشتینه؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
بچه ها تو این سن خوبه ک چیزهایی بلد باشن اما در درجه اول باید از بچگیشون و بازی‌های این دوران لذت بب ...

دقیقا

بچه

بجگی نکنه افسرده میشه عقده ای میشه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2738

دختر جاریم اینارو بلده ماشالله خیلی باهوشه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ن . 

۱۲۰ تا کلمه انگلیسی بلده . نقاشی هم ادم . ماشین . اتوبوس . خونه . درخت بلده . تا ۱۵ میتونه بشماره . درباره زلزله و اتش فشان و به وجود اومدن بارون و کره زمین و ستاره ها هم یه چیزایی بلده ......

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
چ انتظار زیادی خو

نه من که انتظار ندارم از بچه ام در حد خودش رشد کرده

حالا راست یا دروغ رو نمیدونم ولی بعضی ها میگن بچه هامون این چیزها رو بلدن‌ 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

حالا بزنم به تخته دختر‌من‌۳سالشه از ۱تا۱۰هم فارسی هم‌انگلیسی میگه

و حروف abcرو میخونه تقریبا ولی اشتباه  

رنگها هم‌اکثرا میدونه و انگلیسیش هم بلد هست رنگها

و حیوانات هم‌چندتا انگلیسش‌رو‌میدونه  

ن .  ۱۲۰ تا کلمه انگلیسی بلده . نقاشی هم ادم . ماشین . اتوبوس . خونه . درخت بلده . تا ۱۵ میتون ...

چند سالش هست؟؟من دخترم نقاشی بلد نیس فقط خط خطی میکنه میگه این مامانه این بابا هست  

2706