2737
2734
عنوان

توجه :: مسافرانی که عازم مشهد هستند( اعلام مراکز خرید معتبر و مدرن)

| مشاهده متن کامل بحث + 23092 بازدید | 46 پست
دوستا گل مشهدی من تا فردا مشهدم و دنبال لباس شیک مجلسی تا 300تومن هستم.کجا برم؟خورشید رو رفتم قیمتاش خیلی بالا بود.تو جنت و سجاد میتونم پیدا کنم؟
آرام باش....خدای امروز،فردا هم هست....مطمئنم،تو هم مطمئن باش.
دوستا گل مشهدی من تا فردا مشهدم و دنبال لباس شیک مجلسی تا 300تومن هستم.کجا برم؟خورشید رو رفتم قیمتاش خیلی بالا بود.تو جنت و سجاد میتونم پیدا کنم؟
آرام باش....خدای امروز،فردا هم هست....مطمئنم،تو هم مطمئن باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرزو::

توی چهار راه آزاد شهر اگه بگردی و ویترینها رو خوب سرچ کنی می تونی پیدا کنی .اما توب همون آزاد شهر بلوار معلم تقریبا کمی بالاتر از معلم 9 (البته روبروش) فروشگاه ایمانا قسمت انتهای فروشگاهش گاهی می تونی با سیصد چهارصد هم چیزهائی خاصی پیدا کنی.

ناگفته نماند توی تاناکورای خلیج فارس سه راه راهنمائی پریروز لباس مجلسی صورتی کم رنگ و و....دیدم 25000 تومن! تمیز و نو بود والا.
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
2728
می خواستم خواهش کنم اگر امکانش هست برای خرید سیسمونی منو راهنمایی کنید
خرید سرویس چوب
خرید ست کالسکه و کریر و ....
خرید لباس و لوازم اولیه
من فقط پاساژ فردوسی رو می شناسم(خسروی)ولی هنوز نرفتم
بعضی ها گفتن 17 شهریور هم پاساژهای خوبی واسه سیسمونی داره ولی من تا حالا ندیدم.خواستم نظر شما رو هم بدونم
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
CafeMom Tickers
2738
عزیزم این سایت مخصوص مسافران به مشهد هست . مناسبتره سوالتون رو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید و اینکه متاسفانه من اطلاعی در خصوص لوازم کودک ندارم جز این که کیان سنتر پر هست از فروشگاههای لباس نوزادو وکودک.
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
چه تایپیک خوبی
نقره فروشی که بنداز بنداز نباشه و جنس شیک داشته باشه و منصف باشه کجا رو معرفی میکنید؟
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=311355&PostID=26577639#26577639

اینجا تاپیک بچه های مشهد و میتونید دور هم به هم کمک کنیم
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
آسیل جون اون ادرس تاپیکی که من گذاشتم بچه ها همه جمعا هر کسی به نوع خودشون کمکت میکنند
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
2706