2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا انجام میدین برتم خیلی سواله منم طبیعی زایمان کردم بنظرم بد نشده که

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
کسی که واسه خودش ارزش قائل نیس و فک میکنه زن صرفا یه س...راخه انجام میده.مرد اگر مرد باشه اجازه نمید ...

گل گفتی.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
کسی که واسه خودش ارزش قائل نیس و فک میکنه زن صرفا یه س...راخه انجام میده.مرد اگر مرد باشه اجازه نمید ...

چه ربطی داده  زنها خودشون دل ندارن بخوان بیشتر لذت ببرن؟ البته اگ منظور استارتر عمل تنگی باشه

سرنوشت بد نوشت ...

متاسفانه عمل های زیبایی چنان تو ایران زیاد هست که صحبت واقع بینانه شما شعار به نظر می رسه 

تعداد آدم هایی که رژیم میگیرن بدون ورزش و دنبال کاهش وزن سریع هستن، تعداد عمل های بینی و گونه و .... ، تزریق ژل و بوتاکس ، مقدار مصرف رنگ مو و .... 

همش مبین صحبت شماست 

نه ...

من برا چند مشکل رفتم پیش متخصص گفت دلیلش می تونه این باشه که فاصله بین مقعد تا واژن کم شده 

بخاطر این بهم گفت انجام بده 

بخاطر زیبایی نمی رم 

عاشقتم عشقم...تموم دنیای منی گل نازم...
2706