2752
2734
عنوان

هوای استانبول هفته آینده

6445 بازدید | 13 پست
مشاور عزیز میشه بگین هفته دوم مهر هوای استانبول چطوره ؟سرده؟یعنی باید آستین بلند و بالاپوش داشته باشیم یا نه ؟واینکه اون پارک آبی سرپوشیده که گفتین اسمش چیه و کجاست؟آیا میش از آب استفاده کرد؟
ممنون
من مشاور نیستم ولی هفته پیش اونجا بودم هوا تقریبا سرد بود مخصوصا اگه با بچه میخوای بری حتما لباس گرم بردار بعضی روزا خوب بود بعضی روزا هم ابری و بارونی
خدای مهربونم خیلی دوسسست دارم تو ارام بخش همه دلهایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اطلاعات کامل آب و هوای استانبول
رزرو هتل های ارزان و با کیفیت در سراسر جهان - بلیط ارزان قیمت هواپیما به سراسر اروپا - ویزای شنگن - برنامه ریزی سفر | رزرو بلیط هواپیما | بیمه نامه مسافرتی | http://arzan-safar.ir | فلکه دوم صادقیه، برج تجاری اداری گلدیس، واحد 805 | 44289228