2737
2739

دوماهه باه زنان استفاده کردم از شب هفت پری تا شب چهارده

اون ماه که روزای موعدم فقط لکه میدیدم  طی سه چهار روز

این ماه که باید هشتم میشدم هنوز نشدم  فقط لکه صورتی رنگ دیدم 😦

قصد بارداری دارم یکی از فامیلامون گفت این دارو برا تقویت رحم و تخمدان عااالیه 

اگه تا شنبه پری نشدم میرم سونو ببینم چم شده آخههههه😭😭😭😭😭😭😭

هیچوقت سابقه ندلشته اینجوری بشم😰🥴

خواهشا به حرف فامیل اشنا دوست گوش نکنین دارو و دمنوش خودشر مصرف نکنین بعضی از همین داروهای گیاهی که استفاده میکنیم ضررش صدبرابر داروهای که پزشکا تجویز میکنن

کلی گفتم استارتر تا همه ببینن

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺

منم همین ضربه رو خوردم الان دیگه پریود نمیشم بدون دارو

پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باه زنان خوردی شما ؟ چه غلطی کردم من آخههه

ویتاگنوس خوردم

پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.