2737
2739
عنوان

خانوما بیاید جواب سوالمو بدید 😭

192 بازدید | 8 پست

سلام عزیزان

آیا کم تحرکی اسپرم مرد میتونه باعث سقط و ایستادن قلب جنین در دوماهگی بشه؟خواهشا هرکی میدونه راهنمایی کنه

توروخدا دعا کنید منم صاحب نی نی سالم بشم

نه دیگه اون بچه تشکیل شده ربطی نداره 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم اگه اسپرم بی کیفیت باشه پس یعنی جنین با نقص بوجود اومده

و اگه جنین ناقص باشه به اذن خدا خود اون جنین زنده نمیمونه یعنی اگرم بمونه میشه یه بچه ناقص زبونم لال

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2728
گلم اگه اسپرم بی کیفیت باشه پس یعنی جنین با نقص بوجود اومده و اگه جنین ناقص باشه به اذن خدا خود اون ...

خب وقتی مرد نمیره دکتر زن باید چیکار کنه

توروخدا دعا کنید منم صاحب نی نی سالم بشم
خب وقتی مرد نمیره دکتر زن باید چیکار کنه

شما با دکترت حرف زدی؟

نگفته دلیل ایست قلبی جنین و سقط چیه؟

من در حد اطلاعاتی که داشتم بهتون جواب دادم

ما زن ها این قابلیت رو داریم که با زبونمون مار رو از لونش بکشیم بیرون

شما باید رگ خواب شوهرت دستت بیاد

ببین به چه روشی میتونی راضیش کنی

بلاخره هرکی یه قلقی داره....

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2740
خودم خیلی دکتر رفتم معلوم نشد

نه منظورم بررسی کردن جنین دلیل سقطش چی بوده؟