2733
2734
عنوان

کسی جوجه عروس هلندی داره؟؟؟

214 بازدید | 18 پست

جوجه من ۳۵ روزشه ماشالله بازیگوش هم هستش و تقریبا هم رام شده چون خودش میاد رو دستم یا میاد تو بغلم منو ببینه دیگه تو قفس نمی مونه .سالمم هستش ولی از دیروز یه صدای عجیب از خودش در میاره اولش ترسیدم فکرکردم داره خفه میشه بعد دیدم نه حالشم خیلی خوبه فقطم بعضی ساعتها این صدا رو در میاره بعدش ک میزارمش تو قفسش اون صدا رو دیگه در نمیاره 

برای شما هم همچین صدایی در میاره؟؟؟ 

و اینکه چند سی سی بهش سرلاک میدید؟؟؟ 

این ماه دیگه ...

عاديه خب كم كم بايد حرف بزنه و سوتاي مختلف ياد بگيره ديگه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
همون میخواستم ببینم طبیعیه چون نگرانش شدم  شما خودت عروس داری؟؟؟

بلههه😍

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
شما چند سی سی بهش سرلاک میدی ؟؟؟؟

بزرگ شدن الان يادم نيست خدايي

2738
آهان ممنونم  واسه شما حرف میزنه؟؟؟ باهاش زیاد بازی میکنید؟؟؟  همسر من میگه زیاد بهش دست ...

اره بوس بده بدوبیا اسم خودشو صدامیکنه صدای ایفونمون و درمیاره چندمدل سوت میزنه

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
شما هم منتظر نینی هستی منم دوقلو خیلی دوست دارم 

اره عزیزم انشاالله خدا به جفتمون یه دوقلوی سالم و صالح بده من عاشق دوقلوام ازمجردیم دوسداشتم بچه هام دوقلو بشن برام دعاکن 🥰😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
اره عزیزم انشاالله خدا به جفتمون یه دوقلوی سالم و صالح بده من عاشق دوقلوام ازمجردیم دوسداشتم بچه هام ...

انشالله ک صاحب یه دوقلوی سالم میشی 

شما نینی دار هم بشی عروس هلندیتو نگه میداری؟؟؟ 

این ماه دیگه ...
2706