2737
2734
عنوان

برادرم زنشو کتک زده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2657 بازدید | 50 پست
این جه حرفیه؟؟؟؟ تورو خدا نگید اینارو واقعااااا خیلی وقتها پدر مادر مقصر نیستن و ذات بچه بیخوده من ...

حرف من نیست حرف روانشناسی نوینه که تمام رفتار های بد یا ارثیه یا ریشه در کودکی داره مخصوصا درمورد خشونت که یا با بچه خشونت انجام دادن یا مشکلی داشته یا جلوش خشونت انجام شده

ذات بچه هم به پسر همسایه نمیره که دوست عزیز

خیلی بهش میگیم ولی میگه نمیتونم عروسم گشنه بمونه خیلی میگیم بزار خودش ب غیرت بیاد قیول نمیکنه خودشم ...

به پدرتون بگین همیشه که زنده نیستی اگر نباشی کی اونوقت بتونه عروستو سیر کنه به این فکر کنه، زندایی من که بعد از فوت پدربزرگم طلاق گرفت با بچه گزاشت رفت 

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکس اینجا درکت نکنه ، من خوب میفهممت واقعا این افراد با این خلقیات درست نمیشن ما که توش موندیم ، ...

میدونما راهی نداره خواستم دردو دل کنم ولله ادم نمیتونه ب کسی بگه تف سربالاست

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
به پدرتون بگین همیشه که زنده نیستی اگر نباشی کی اونوقت بتونه عروستو سیر کنه به این فکر کنه، زندایی م ...

بخدا اصلا این دو تا رو انگار طلسم کردن

2731
خیلی بهش میگیم ولی میگه نمیتونم عروسم گشنه بمونه خیلی میگیم بزار خودش ب غیرت بیاد قیول نمیکنه خودشم ...

تازه دایی من زنشو نمیزد کلی طلا میخرید و لباس های عالی البته با پول باباش ولی تا دید سرکار نمیره گزاشت رفت الانم داره پولاش ته میکشه با میلیاردها پولی که بهش رسید  

بخدا اصلا این دو تا رو انگار طلسم کردن

تربیت پدرت درست نیست مثل پدربزرگم لطفا خودمون رو فریب ندیم طلسم شدیم، طلسم وجود داره نمیگم نداره ولی این مشکل برادر شما بخاطر خرجیه که پدرت بهش میده 

حرف من نیست حرف روانشناسی نوینه که تمام رفتار های بد یا ارثیه یا ریشه در کودکی داره ذات بچه هم به پ ...

دقیقا موافقم عین همین روانی رو من دارم اما از پسش برمیام حتی دستمو شکوند از باباش یاد گرفته و ایما تحقیر می‌شده تو زندگی قبلش الانم که بالاسر بچش مثل مادرم وبهتر حتی داره دق میکنه باهم خوبیم جای شکر گزاریشه، بزنه میخوره انقد میگه بدتر از زنه خاله پیرم کرد بیزارم ازش یهو خوبه یهو روانی 

تربیت پدرت درست نیست مثل پدربزرگم لطفا خودمون رو فریب ندیم طلسم شدیم، طلسم وجود داره نمیگم نداره ولی ...

اخه مگه چقدمیده ما خودمون زنیم دیگ دلمون لباس میخاد تفریح میخاد

2740
حرف من نیست حرف روانشناسی نوینه که تمام رفتار های بد یا ارثیه یا ریشه در کودکی داره مخصوصا درمورد خش ...

وقتی زندگی مارو از نزدیک شاهد باشی متوجه میشی روانشناسی نوین کاملا پرت و پلا میگه در این مورد

ذات بچه به همسایه نمیره ولی به چند نسل قبل هم ممکنه بره و ما بیخبر باشیم دوست عزیز

خدا نخواد که تجربیات مارو شما از نزدیک لمس کنی، وگرنه راحت حرف زدن و اطمینان از درست حرف زدن که کاری نداره

ما هزار راه برای از جمله مشاوره و دارو درمانی روانکاوی رفتیم ولی نشد که نشد. برادرم ادم بدقلقیه توی زندگی مشترک و خودش هم نمیخواد که تغییر کنه. واقعا نمیشه به زبان گفت فقط باید از نزدیک و طی چندسال بفهمی رفتارهاش چه جوریه

علم همیشه و همه جا درست نمیگه چون همیشه در حال پیشرفته

هزاران نظریه و فرضیه بوده که رد شده. شاید سالهای دیگه افرادی مثل برادر من درمان شن.

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
دقیقا موافقم عین همین روانی رو من دارم اما از پسش برمیام حتی دستمو شکوند از باباش یاد گرفته و ایما ت ...

همسرتون اینطوریه؟

وقتی زندگی مارو از نزدیک شاهد باشی متوجه میشی روانشناسی نوین کاملا پرت و پلا میگه در این مورد ذات ب ...

فرضیه هایی هست درمورد ژنتیک و دی ان ای که تغییر میکنن اصلا بیماری های روانی دلیل فیزیکی دارن

اخه مگه چقدمیده ما خودمون زنیم دیگ دلمون لباس میخاد تفریح میخاد

خب برادرتون به همون قانع هست که گشنه نمونه 

خب برادرتون به همون قانع هست که گشنه نمونه 

واقعا ادم باید خیلی بی غیرت باشه حالا خودش قانع باشه بچشو چیکار میکنه

واقعا ادم باید خیلی بی غیرت باشه حالا خودش قانع باشه بچشو چیکار میکنه

نمیدونم چرا این مدل ادمها ازدواج میکنند ولی در هر صورت باید پدرت خیلی محدودش کنه حتی هزار تومن هم بهش نده که مجبور بشه بره سرکار

2706