2733
2734
عنوان

برادرم زنشو کتک زده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2657 بازدید | 50 پست
نمیدونم چرا این مدل ادمها ازدواج میکنند ولی در هر صورت باید پدرت خیلی محدودش کنه حتی هزار تومن هم به ...

ولله انقد بهش گفتیم حالابازم بگم ببینم چی میشه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا اصلا این دو تا رو انگار طلسم کردن

بگو شوره بقره تو خونش پخش کنه سه ساعتو نیمه تنبلی نکنه، هر طلسمی رو باطل میکنه، چون هر آیه قرآن عظیم خدا موکل خودشو داره و نگهبان آیات الهیه، اسفند دود کنه، و به  21 عدد دانه فلفل سیاه هر کدام یکبار سوره قدر بخونه و فوت کنه به نیت باطل شدن طلسم وهرجادویی وزخم چشم یعنی 21 بار میشه جمعا سوره قدر بخونه وتو اسپند دان بندازه بذار دود شه، انشاءالله نتیجه بگیره، 

میدونما راهی نداره خواستم دردو دل کنم ولله ادم نمیتونه ب کسی بگه تف سربالاست

فقط سراغ جادو و دعا نره اونا ناتوانن و موکل جن میذارن تو زندگیشون کلی خوندم و دیدم درباره خطرات اینکار توکل بر خدا کنن، واین آیه رو بگو بخونه 14 بار عرفشه چهارتا گرو نگه داره تا حاجتش روا شه بحق پنج تن با آبروی درگاه خدا، یا اللهُ یا محمدُ یا علیُ یا فاطمةُ یا حسنُ یاحسین یا ابا صالح المهدی ادرکنی ولا تُهلکنی... 

من واقعا مواقع حساس حاجت گرفتم، فقط در درگاه خدا وائمه پاک برید نه رمال‌ها ناتوان که تو کار خودشونم موندن اینها لعین دو دنیان، 

2728
فقط سراغ جادو و دعا نره اونا ناتوانن و موکل جن میذارن تو زندگیشون کلی خوندم و دیدم درباره خطرات اینک ...

خیلی ممنون عزیزم حتما بهش میگم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
این جه حرفیه؟؟؟؟ تورو خدا نگید اینارو واقعااااا خیلی وقتها پدر مادر مقصر نیستن و ذات بچه بیخوده من ...

یه مطلبی شاید به هم علاقه ندارن و یا جور نیستن ولی خب به خاطر آبرو و حرف مردم دارن ادامه می دن. واسه همین ناسازگاری می کنن