2733
2734

هیچی نمیخوره نه آب نه سوپ چی کار کنم کسی تجربه داره نه میوه میخوره نه بیسکوییت هیچی فقط شیر اونم خیلی نه 😔الان از دستش گریم گرفته 

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید حوصله به خرج بدی عزیزم.تجربه خودم اینه که از 8 ماهگی غذا رو میکس نکردم و اصلا رقیق ندادم و خدا رو شکر زود یاد گرفت غذا رو با لثه هاش بجوه.همیشه یه تیکه نون سنگک میدادم دستش با لثه هاش کم کم ازش میخورد.خارش لثه هاشم آروم میشد.اولین دندونش یک سال و 15 روزه بود دراومد.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

پسر اولم بدغذا بود بعدچهارسال هنو بدغذاس

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

بهش زینک بده اشتهاش باز بشه، اشتها نداره خب، گرون هم نمیخواد بخری که اگه پسرت نخورد بمونه رو دستت، زیتوکید بخر، مولتی ویتامین حاوی زینک هم هست، ایرانیه ویتامین آ و د اندازه نرماله، غذاهاشم رنگی درست کن مثلا زردچوبه بریز نارنجی بشه، وقتی میخوای بهش غذا بدی قبلش بهش شیر نده تا گرسنه بشه اگه بهونه گرفت با اسباب بازی هاش مشغولش کن

2738
شاید دندون میخواد دربیاره کلافه هست بچه . قبل هم اینطوری بود ؟

نه چند روزه اینجوریه شبا تو خواب هی غلط میزنه به خودش میپیچه سرشو میزنه به بالش😭

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه