2737
2734
عنوان

مشکل اگزمای دست

188 بازدید | 25 پست

سلام قشنگا

از قبل عید تا حالا اگزمای دست بخاطر شستشوی زیاد گرفتم همه پمادی هم زدم 

جوش های چرکی و خارش زیادش رفته البته شبانه روز وازلین میزنم ولی اگه حرارت ببینه یا پودر لباسشویی دوباره عفونت میکنه 

کسی راه حلی داره ممنون میشم در اختیارم بزاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موقع کار با چیرای حساسبت از حتما از دستکش نخی بعدشم دستکش پلاستیکی استفاده کن که دستت هیچ برخوردی با اینچیزا نداشته باشه بیرون میری هم دستکش نخی بپوش چون حتی گرد و خاک هم برای پوستت خوب نیست 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
موقع کار با چیرای حساسبت از حتما از دستکش نخی بعدشم دستکش پلاستیکی استفاده کن که دستت هیچ برخوردی با ...

گلم اصلا بیرون نمیرم

دستکش هم زدم خیلی بدتر کرد

عوض کردم بازم همین بود

2740

اصلا به مایع دستشویی و پودر لباسشویی دپبدون دستکش دست نزن

همش دستت را با کرم مرطوب کننده چرب کن

کرم ابرسان سوپکس خیلی خوب بود. 

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

همسرم پوست خیلی حساس و خشکی داره،تو این مدت هم بخاطر شست و شوی زیاد پوست دستش زخم شده،با پماد تریامسینولون خوب شد،خیلی عجیب بود واسم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

عزیزم منم مشکل تورو داشتم سه چهار سال پیش خیلی اذیت شدم سر این موضوع اعتماد ب نفسم اومده بود پایین هیچ درمان دارویی ای نداشت اخر رفتم دکتر فیریزشون کرد با دستگاه 

الان راحته راحتم اصلا هیچیییییییی نیست ریشه کن شدن 

دوستت دارم عشق دلم❤M❤
2706