2733
2739
عنوان

لابیاپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 87 پست

من که لابیاپلاستی رو پیش دکتر میترا بهمن پور انجام دادم

خیلی تعریفشو از دوستم شنیده بودم آخه

الان از فرمش خیلی راضیم و دیگه اذیت نمیشم موفع دوچرخه سواری و اینا

قبل از عملم هم این مطلبشو خوندم

خیلی خوب بود راجع به همه چیز لابیاپلاستی توضیح داده بود دکتر

https://www.drbahmanpour.com/%d9%84%d8%a7%d8%a8%db%8c%d8%a7%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو پیش دکتر من اگر هنوز دکتری انتخاب نکردی من پیشش لابیاسای نرفتم ولی خب روش زیبایی دیگه پیشش انجام دادم که بعد چند سال زایمان بارداری اینجا هنوز نتیجش همونه و راضیم اسم دکترمم شهناز شایانفره دختر خوب و با درکی پولمی نیست اصلا

برای من انقدر بده که حتی لذتم نمیبرم  اعتماد بنفسی نمونده برام

عزیزم شما میخواید لابیا های کوچک رو جراحی کنید یا لابیا بزرگ؟ منم شاید انجام دادم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

من چند سالی بود قصد داشتم لابیاپلاستی انجام بدم خونمون هم سمت غرب بود، راستش اصن حوصله نداشتم برم جای دور برای عمل، کلی دنبال دکتر گشتم تو اینترنت، از دوست و آشنا که خیلیا دکتر لطیفی رو که جنت آباد هست رو تعریف کرده بودن، تو اینستاشونم خیلی از بیماراشون تعریفشونو کرده بودن، به خاطر همینم من برای صحبت و مشاوره تصمیم گرفتم پیش ایشون برم، و بعد از یک هفته من لابیاپلاستی انجام دادم پیش ایشون و بعد عمل اصن مشکلی برام پیش نیومد، البته تمام نکاتی که گفته بودن رو رعایت کردم

2738

اره من خودم پیش دکترم جراحی زیبایی انجام دادم لابیاپلاستی نبود اما خب واقعا از کارش راضی بودم دکتر هم لابیاپبلاستی انجام میده چون میرفتم مطب مییدیم که مراجعه کننده میاد براش و راضی بودن از کارش منم راضی بودم اسم دکترمم مینا لطیفی هست که مطبش توی جنت آباده  من خیلی راضی بودم 

ببین ولی من بهت پیشنهاد میکنم بری پیش دکتر ماندانا اکبری واقعا کار های زیباییشون توی این تخصص عالیه من دختر خالمو بردم پیشش عالی بود لابیاپلاستی انجام داد بعدشم خودمم رفتم لابیای بزرگ هم بیریخته هم بعدا به لباس میماله اذیت کنندس مشاوره آنلاین هم داره میتونی سوال اینا داری بپرسی که الکی اذیت نشی این همه راه بری

منم خواهرم لابیاهاش بزرگ بود میخواست بره عمل کنه خیلی هم تحقیق کرد و این مطب و اون مطب رفت چون خیلی میترسید یهو حسشو از دست بده یا بد ععملش کنن ولی خب یه دکتر خوب پیدا کرد بلاخره چندماه پیش رفت عمل کرد پیشش اسم دکترشم شایانفر بود

منم خودم میخوام برم عمل واژینوپلاستی انجام بدم پیش دکتر شایانفر چون رضایت مراجعه کنندگاشو دیدم با خواهرم میرفتم مطب همه راضی بودن از عملاش  خیلی دکتر خوب موثره توی عملای زیبایی زنان باید خیلی دقت کرد توی انتخاب دکتر منکه میخوام برم پیش همین دکتر شایانفر قبل عید عمل کنم

عزیزم شما میخواید لابیا های کوچک رو جراحی کنید یا لابیا بزرگ؟ منم شاید انجام دادم

لابیاهای بزرگ

پاییز ۱۴۰۲ قلبم ذهنم آرومه آرومههه😍😍منو بخشیده زندگیم پر از آرامشه خدایا شکرت خدایا هزار مرتبه شکرت❤️💕😍