2737
2739
عنوان

زن داداش پلنگم،🤭🤭😁😁

1170 بازدید | 63 پست

برادرم ۳۲سالشه تهران زندگی میکنه مهندس وضع مالیش خوبه خدارو شکرامروز باهام تماس گرفت که یه دختری رو دوست داره همشهری خودمونه ۲۴سالشه منو مامور کرده خانوادم رو در جریان بزارم

خانواده ما خیلی مقید و مذهبی هستن عکس این دختر خانوم رو برادرم فرستاد خیلی پلنگه،🤭من حتی جرات ندارم عکسش رو نشون مامانم بدم بعد بابام کلا آدم ارومیه اما برادر بزرگم خیلی حساسه یطورایی رو همون نفوذ داره عمرا قبول کنه ما خانوادمون پر جمعیت اونا فقط دو خواهرن پدر مادرشم جدا شدن پیش پدرشه 

من نمی‌دونم چکار کنم توروخدا راهنماییم کنید اگه تجربه دارید

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

پلنگ یعنی چی؟؟؟😑😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پلنگه چشم قشنگه

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

اگر دختر خوبیه و از نظر اخلاقی مشکل نداره 

ایراد نگیرید 

خودت با پدرت صحبت کن تا راضی بشه

فکر نکنم ب برادر دیگه ات مربوط باشه

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
پلنگ یعنی چی؟؟؟😑😂

خیلی امروزیه و با ما متفاوت هم سبکپوشش هم چهرش

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
به برادر بزرگترت چه ربطی داره؟ 😐 همه نوع دخالتی دیده بودم اما اینکه برادر واسه برادر تعیین تکلیف ک ...

همه احترامش رو داریم واسه ازدواج یا هرکاری اون تصمیم نهایی رو میگیره ماهم قدرت نه گفتن نداریم

2706