2737
2734

خواهشا راهنماییم کنید نوشته هر دوازده ساعت یک دوم

کپسول هست چجوری بدم بهش؟؟ چهار ماه و بیست روزش هست

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

برامن اوایل کپسول داده بود دکتر و گفته بود کپسول رو باز کن اون دونه های ریز سفید بشمار بیست تا اگر اشتباه نکنم بریز تو آب ولرم حل که شد با قطره چکون بش بده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برامن اوایل کپسول داده بود دکتر و گفته بود کپسول رو باز کن اون دونه های ریز سفید بشمار بیست تا اگر ا ...

خوب شد با این دارو؟؟

اذیتشون نمیکنه؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

بعدش دیگه کپسول سخت بود دادنش پودر اس امپرازول بهش میدادم خیلی راحت تر بود، دوازده ساعت نصف پودر میدادم البته با تجویز پزشک

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
خوب شد با این دارو؟؟ اذیتشون نمیکنه؟؟

بله خیلی اروم شد، منکه شب و روزنداشتم از دست این بچه

ولی دارو رو تا ده ماهگی بش میدادم

خودمم که رژیم بودم، لبنیات،حبوبات و ... مصرف نمی کردم

2740
بعدش دیگه کپسول سخت بود دادنش پودر اس امپرازول بهش میدادم خیلی راحت تر بود، دوازده ساعت نصف پودر مید ...

اهان کاش به بچه منم پودر داده بود

وزن گیری با این دارو پایین میاد؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
اهان کاش به بچه منم پودر داده بود وزن گیری با این دارو پایین میاد؟؟

نه اتفاقا پسر من چون قبلش خیلی اذیت بود زیاد شیر نمیخور ولی آروم تر که شد شیر هم بهتر میخورد، در کل روند وزن گیریش همیشه خوب بود

دفه بعد که رفتی با دکترت مشورت کن بگو اکه امکانش هست براش پودرشو تجویز کنید چون برا خوردن این بچه اذیت میکنه