2733
2734
من دو تا بچه دارم یکی 3ساله شیطون ،یکی هم 6ماه ،کارمندم تازه مرخصیم تموم شده ؛اوضاعم زندگیم خیلی به هم ریخته از سر کار که میام پسرم از مهد امده شاداب و شیطون ،دخترم خوب صبح خوابیده سرحال ،شوهرم مرتب با پسرم دعواش می شه میخواهد بخوابونتش که موفق نمی شه ،کارهای خونه مونده ،از همه مهمتر خواهر شوهر ناسپاسم همه محبتهایی که بهش کردیم نادیده کرفته ویه دعوای حساببی تو فامیل راه انداخته که بر علیه من ،که من کارهای خونه نمی رسم و برادرش کارهای خونه میکنه و منهم خیلی مصرم خونم مرتب باشه ،کارم خیلی دوست دارم از نظر مالی بهش احتیاج دارم خلاصه خیلی داغونم چطور خودم را اروم کنم
مینا جان من فکر میکنم اگه شوهرت ازنظر مالی به کارت نیاز داره...بهتره خودش حل و فصل کنه وگرنه بگو میخوام خودم بچه هام رو نگه دارم و نمیخوام برم سرکار.....
درهرصورت برای شرایط موجودت بهتره یک پرستار بگیری تا هم خونت مرتب باشه و هم اوضاع روبراهتر باشه....

عزیزم از اقوام خوبتون کسی هست بتونه پیش بچه ها باشه؟
اگه توی نگه داری بچه ها بتونی از یکی ( مادرها) کمک بگیری خوب بهتره ..

در ضمن سعی کن در طول روز حتی اگه شده نیم ساعت یه کاری که دوست داری انجام بدی روحیت بهتر میشه..
بیا ره توشه برداریم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

1- کارگر بگیر. حداقل هفته ای ییبار بیاد خونه تو کارای خونه بهت کمک کنه
2- هروقت فرصت اضافه داری بخصوص روزای تعطیل غذا بیشتر درست کن بذار فریزر
3- جمعه ها پسر و پدر رو با هم بفرست پارکی جائی چند ساعتو با خودت خلوت کن.
4- به خودت تا می تونی برس. فکر کارای خون خیلی نباش. خودت همیشه تمیز و خوشگل باش. کار خونه همیشه هست
5- از مامای خواهری کسی کمک بخواه یکم راست و ریس بشی
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2731
مینا جون اول از همه اگه بتونی یه کسی رو واسه کمک بگیری خیلی خوبه بعدشم به حرفهای خواهر شوهرت محل نذار و اجازه دخالت نده. به اون ربطی نداره و اگر گفت بهش بگو تو خانواده ما همه واسه خوشبختی هم زحمت میکشن. من سر کار میرم با وجود 2 تا بچه و شوهرم هم تو خونه کمک میکنه بهم. سعی نکن باهاش بحث کنی چون عصابت خورد میشه. ارام باش و فکرهای + کن
من بسیار دقیق و منظم و توانمندم. من خودم و همه انسانها را دوست دارم
چه پرور هستش خواهر شوهرت شما هم به شوهرت بگو من سرکار نمی رم آخه اینجوری که نمیشه بچه داری و استرس سرکار و خونه هم که اینجور فامیل شوهرت هم پشت سرت حرف بزنن تازه شوهرت کار خونه هم انجام بده برای خودش و بچه ها و زندگیش می کنه. الهی بمیرم برات.

باورم نمیشه تاپیک برای ده سال پیشه😦یعنی استارترش کجاست...زنده است...چه عجیبه این نینیسایت...

با تاپیکام سعی نکن داستان زندگیمو بفهمی یا منو بشناسی.چون ممکنه مشکل دوستمو یا دخترخالمو یا  مامانمو یا هرکس دیگه که ازم کمک میخاد رو از زبون خودم بنویسم و نظراتتونو بهش انتقال بدم.پس اگه تاپیکام متناقضه فکر نکن دروغه یا سرکاریه.اینجا واسم یه محیط امنه واسه استفاده از تجربه های شما و مشورت باهاتون ❤💜