2737
2734
عنوان

غذای بدون سرخ کردنی

136 بازدید | 9 پست

سلام

مادربزرگم سرماخورده.نمیدونیم چی برای ناهار بپزیم که اذیت نشه.

اگه میشد یکم پیاز تفت بدیم خیلی چیزا میشد درست کنیم ولی میترسیم بدتربشه.

میخواستیم تاس کباب درست کنیم ولی هویج نداریم!

میشه به من و مادرم کمک کنید و پیشنهاداتون رو بگید؟

ترجیحا غذای برنجی نباشه چون ایشون دیابت داره و برنج قندشو بالا میبره.

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوپ..پیازم همینجوری خردکن بریزتوش تفت دادن نمیخواد

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2731

سلام هر غذایی میخواین درست کنید پیاز را تفت ندین بزارین بپزه در کل پیاز پخته شده واسه سرماخوردگی خیلی خوبه

سوپ شیر و انواع سوپها را درست کنید یا آبگوشت

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ

آب و ربع را بذار جوش بیاد سیب زمینی هم توش خورد که یه کم لعابدار بشه بعد گوشت چرخ کرده را که با پیاز مخلوط کردی قلقلی کن بنداز تو آبش.هویج هم میتونی خورد کنی.یکساعته آماده میشه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2740

سوپ عدس درست کن عدس و جو رو بپز توش یه پیاز کامل بنداز یا خلال کن سرخ نکن خام باشه بعدش گوجه رنده کن سیر بریز طعمش عالیه سیب زمینی هم‌نگینی کن توش بریز از اخر ابلیمو بزن

یه پیاز بذار کنار یه تیکه ماهیچه زردچوبه هم بزن آبم بریز روش بذار بپزه.زعفران را رب هم آخر سر میشه بزنی

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️